“MAC Cosmetics” vis dar yra viena iš populiariausių grožio prekės ženklų

Jei šiais metais sekti grožio naujienas, tikriausiai pastebėjote, kad negalite eiti per savaitę be naujienų apie naujausią “Kylie Cosmetics” paleidimą ar atnaujinimą. Kitas pastebimas tendencija 2016 m.? Holografinis ir vaivorykštinis viskas, plius interneto obsesija su visais, kas susiduria. “Sweet Peach” paletė padarė “Instagram” įspūdį. Tada, žinoma, vyrauja “Storybook Cosmetics”. 

Tačiau, kai kalbama apie tai, kad pramonė yra aukščiausio lygio, senas mėgstamiausias vis dar nugali. 

Pasak “Polyvore”, kas apkarpė numerius savo apklausose, MAC yra metų grožio prekės ženklas. Tai iš tikrųjų neturėtų būti šokas, nes, nors jie neperkraunama kaip tausojantys “Kylie Lip Kits”, šiais metais jie surinko daug kolekcijų (hello, Selena). Nepamiršk tai, kad galite rasti MAC skaitiklį didžiosiose didmeninėse parduotuvėse visoje šalyje, taip pat savo pačių plytų ir skiedinio vietose.

Taigi, kas yra, kas viskas plūsta į MAC? Nude lūpų dažai, sako apklausa.

2016 m. “Polivore” žvėriu grožis yra “NARS”, kurio “Orgasm” (30 dolerių; “nordstrom.com”) visur glostantis kruvinas vis dar yra populiarus paieškų požiūriu.

Rasite “Urban Decay” su “Naked Palette” (54 doleriai; nordstrom.com), užsiregistravę kaip trečias populiariausias grožio prekės ženklas, “Bath & Body Works”, kurio numeris “Four” dėka “Velvet Sugar”. “Clinique” išskiria penkis geriausius penkis, nes grožio entuziastai vis dar ištikimi savo trokštamomis veido drėkinančiomis priemonėmis. BTW, prekės ženklo pamoka yra klasika. 

Ir nesijaučiu blogai Jenneriui, ji vis tiek sugebėjo nugalėti. 1 viename iš Polvore sąrašų – mados piktograma. Ne per skurdus.