“Lo Bosworth” sukūrė “Chicest Feminine Hygiene Line Ever”

Mielas paprastai nenaudojamas apibūdinti moteriškų higienos produktų, tačiau Lo Bosworth jau keisis. Buvęs Kalnai Sėkmingo gyvenimo būdo dienoraščio žvaigždė ir įkūrėja. “LoDown” yra daugiau nei perkelta iš šou, o jos naujausia “Love Wellness” programa negali būti toli nuo realybės TV. 

Visiškai natūrali OB / GYN patvirtinta moteriškos higienos ir sveikatingumo linija buvo įkvėpta iš dalies periodiškai teigiamų prekių ženklų, tokių kaip Thinx ir Lola, bei Boswortho pačios nelaimingos patirties, kai vienas gydytojas net sakė, kad ji turi “blogą santechniką”. “Tikslas buvo sukurti visų natūralių produktų rinkinį, kuris iš tikrųjų veikia, kad moterys gerai jaučia savo vonios kambarį”, – sakė “Bosworth” savo “New York” apartamentuose.  

SUSIJĘS: Ką reikia žinoti apie “Tampon” prenumeratos paslaugas  

“Bosworth” yra susijusi su santechnika, tai yra mielių infekcijos, BV ir neįprasti kvapai, – visos nepatogios bendros problemos, kurias patiria daugelis moterų, ir Love Wellness turi produktus, į kuriuos reikia kreiptis. Šiuo metu asortimentą sudaro “The Killer” ($ 24; lovewellness.co), boro rūgšties pagrindu pagaminta miltelių žvakidė, kuri kovoja su mielių infekcijomis grąžinant makšties pH normalią būseną ir “Do It All Wipes” ($ 8; lovewellness.co); medvilnės kokoso aliejus, permirkusios servetėlės, kad atsigaivintumėte ant kelio. “Trio” papildų ištrauka “Good Girl Probiotics” rinkinį “Good Girl Probiotics” ($ 28; lovewellness.co), kuris subalansuoja žarną, kuris yra tiesiogiai susijęs su moterų sveikata, “Perfect Condition Vitamine” ($ 28; lovewellness.co), ciberžolių, kokoso aliejus, greipfrutų sėklų ekstraktas, folio rūgštis, česnakai ir boras, kurie sunaikina mieles ląstelių lygyje, ir “Blue Tea” ($ 24; lovewellness.co), pagaminti iš mėlynųjų žaliųjų dumblių ir augalinių baltymų, kurie veikia kaip bendras antioksidantas. Lapkričio mėn. Pradės veikti balansuojantis balansuojantis valiklis ir drėkiklis.

Be to, kad atsiranda makšties sveikata atgal su natūraliais ingredientais, o ne atšiaurių cheminių medžiagų, kurios yra daugelyje vaistinių pasirinkimo galimybių, Bosworth taip pat laikėsi minimalistinio požiūrio į linijos pakuotę, kuri yra atsargiai su minkšta spalva, kurią galima apibūdinti tik kaip elegantišką. Nepamirškime, prekės ženklo neoficialus talismanas “Pia” yra kačių formos krepšys. “Aš nusprendžiau iš” get-go “, kad jei mes ketiname sukurti liniją moterims, tai bus gražus ir skirtingai nei bet kas, ko kada nors matė anksčiau,” sakė Bosworthas. “Man buvo sukrėstas, kad mes buvome pirmieji, kurie tai padarė. Aš negaliu galvoti apie bet kurią kitą kompaniją, kuri sukūrė tokius produktus, kaip tai darome “.

 SUSIJĘS: 5 geriausios prenumeratos dėžutės Tai Mėnesio laikas  

Be to, kad neatsisakydamas ir pasirinkdamas natūralių produktų, kurių ji niekada nesugeba rasti su vaistinių galimybėmis, “Bosworth” turi dar vieną patarimą, kaip išlaikyti jūsų makštį sveiką. “Puikus ginekologas vieną kartą man pasakė miegoti be apatinių drabužių. Kiekvieną naktį niekada nemiegu savo apatinių drabužių ir tai nuostabiai išlaisvina. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + = 9