“Liquid Matte” lūpdažio “InStyle” grožio rašytojas prisiekia

Yra keletas grožio produktų, kurie yra labiau poliarizuoti nei skystas matinis lūpas. Viename kampe yra keletas puikių sutuoktinių, kurie pakeitė tradicinius skysčių matinių lūpų dažus ir niekada nežiūrėjo atgal, o kitame – žmonės mėgsta mane, kurie negali atsilikti nuo tendencijos – nesvarbu, kad yra tiek pat kaip pasirinkti Spotify grojaraščius.

Aš nesu matinis lūpų ventiliatorius apskritai, todėl dėvėti suskystintą lūpų dažų variantą yra sunku parduoti. Tačiau yra išimčių, susijusių su jūsų sudarytomis taisyklėmis. Kadangi “NARS” aksominės drožlės lūpų pieštukas sekso mašinoje (27 USD; sephora.com), violetinė rausva, yra vienas iš mano mėgstamiausių kasdienių visų laikų lūpų atspalvių, kai girdėjau, kad prekės ženklas pagaliau pateko į skystą matinį lūpų žaislą, Aš norėjau duoti tai, ką jie siūlė.

SUSIJĘS: Bella Hadid kanalais savo vidine Joan Jett savo pirmojoje NARS kampanijoje

Aš taip ilgai vengiau skystų matinių, nes nesu išdžiūvusio, neryškios išvaizdos ventiliatorius, kuris suteikia lūpas. Kas nustato naujus “NARS” naujus “Powermatte” lūpų pigmentus ($ 26; sephora.com), be kitų, yra ta, kad jie turi gelio formos formulę, kuri leidžia tolygiai pritaikyti spalvą. Nors jie nėra kreminiai, jie taip pigmentuojami, kad vienas sluoksnis suteiks jums nepermatomą apdailą. Jei jums vis dar reikia daugiau įtikinamų, Powermatte lūpų pigmentai turi siaurą, smailų pečių aplikatorių, kuris supaprastina jūsų lūpų kraštų atsekimą.

Kiekvienas iš 20 galimų “PowerMatte Lip Pigments” pavadintas po klasikinių roko dainų ir apima pakankamai galimybių kiekvienam rasti naują, labiausiai grojamą atspalvį. Yra daugybe spalvų, kurios skiriasi nuo mažo raktų neutralių iki juodos spalvos, bet aš pribloškiau su American Woman, sudegusiu rožių atspalviu.

Rimtai, tai yra viena skysta, matinė lūpdažis, nesudaroma. Nors man reikėjo tik vieno blakstienos, kad padengtų visas mano lūpas, per dieną aš jo neliesti, o tai buvo po valgio bambuko, sriubos ir du kavos. Labiausiai stebina tai, kaip patogu ši skystoji matinė medžiaga. Formulė yra lanksti ir juda savo lūpomis, kad pamirštumėte, kad vis tiek dėvėjote lūpdažį, kol pažiūrėsite į vonios veidrodį ir pamatysite žudiko atspalvį dar nepažeistą.

VIDEO: Bella Hadido NARS kampanijos “2017 m. Ruduo”

Kadangi surinkimo pavyzdžiai nusileido ant mano stalo, aš kasdien nešiaujau Amerikos kūdikį ir viską perskaitysiu tol, kol iš jo mėgintuvėlio ištraukiu paskutinius lūpų dažus.

“NARS Powermatte” lūpų pigmentai šiandien yra sephora.com, liepos 6 d. “NARS” parduotuvėse ir narscosmetics.com, o liepos 13 d. “Sephora” parduotuvėse.