Leah Remini “Sharp Stiletto” manikiūras yra mano mėgstamiausia dalis Scientologijos ir jos padarinių

Leah Remini turi labiausiai fantastinį megztų nagų, kuriuos aš kada nors matėme savo gyvenime, rinkinys.

Akivaizdu, kad šis teiginys nėra skirtas nuvertėti jos nesibaigiančiam laimėjimų sąrašui ir sumažinti jo pasirodymą. Leah Remini yra visiškas ir visiškas badas. Leah Remini yra atliktas aktorius, prodiuseris ir autorius. Leah Remini yra namų vardas. Leah Remini yra moteris, kurią noriu būti. Leah Remini atskleidžia tiesą apie Scientologiją, kurią vienu metu užpuolė, su tokiu peiliu panašiu stiletto naglu, kuris tarnauja kaip jos šauktukas. Ji yra daugiau nei jos nagai, nors jie atsiduria tokioje pačioje pačioje žvaigždėje, kaip ir jos argumentai. Aš šaukiuosi džiaugsmu kiekvieną kartą, kai ji aistringai kalba savo rankomis, arba nuskaito kitą bažnyčios laišką, kuris bando reikalauti, kad ji meluoja. Kietas baltas popieriaus fonas padaro juos dar dramatiškesnes, net kai visi dešimt pirštų yra lakuoti į nepakankamai nuogą.

Lea Remini Nails 1
Mandagumas

SUSIJĘS: Šios “Celebrity BFFS” yra rimtai geriausi

Jei tik žinote, kad Remini dirba Karalienės karalienė arba Išsaugotas “Bell”, ir nieko nežino apie jos pastangas atskleisti tiesą apie Scientologiją, mes turime šiek tiek pasistengti. Remini buvo pakrikštytas Romos katalikų bažnyčioje, kai buvo jaunas, ir katalikų tradicijoje jis buvo pakeltas, kol jos motina prisijungė prie Scientologijos bažnyčios, kai Lehai buvo 9 metai. Ji iš esmės užaugo bažnyčioje, prisijungdama prie Jūros orgaus, kai jam buvo 13 metų, nors po reguliarių bausmių su bažnytinėmis pareigūnais ji ir jos šeima tapo civiliais sanentologais. Nors priverstinis rankinis darbas baigėsi, situacija buvo toli gražu ne ideali. Scientologijos kursai buvo brangūs, ir kadangi Remini šeimos dar negalėjo gauti savo buto, jie liko su draugu. Pasak interviu su Žmonės, Remini apskaičiavo, kad bažnyčiai ji sumokėjo maždaug 5 mln. JAV dolerių, ir net tada, kai ji sutiko kaip aktorius, vis dar aktyviai lankydavosi kursuose ir skaityti “Scientologijos knygas”, bandydama įveikti “Operating Thetan-O.T.”.

Drake pasakė, kad niekada nebuvo daug meilės, kai mes einame O.T., nors aš abejoju, kad jis kalbėjo apie Scientologiją.

Lea Remini Nails 2
Mandagumas

Ir kalbėkime apie savo žvaigždžių veikimo karjerą minutę. “Remini” televizijoje pradėjo kaip Charlie Briscoe vaidmenį Kas yra bosas?, ir galų gale atkreipė dėmesį į vaidmenį parodoje, Gyvenimo lėlės. Būtent tada ji paėmė Stacey Carosi vaidmenį Malibu Sands eroje Išsaugotas “Bell” kai su ja susipažinome, o jos ugninga asmenybė padarė ją man didesniu herojau nei Lisaa arba Kelly, ir už įrašą, aš myliu Lisa. Steisė buvo protinga ir verslininkė, su kuo šlovingesniu plaukų šukuosena, kurią kada nors matė. Ji puoštų įžvalgos ir sarkasmo tinklą per penkių sekundžių butą, kuri pertraukų metu atsimuštų visus.

Zackas Morrisas nenusipelnė Stacey Carosi.

Greitai pridedant parodymus kaip Sveikinimai, Draugai (Remini iš tikrųjų išklausė Monic vaidmenį, bet grįžo kaip kitoks simbolis), ir NYPD Blue jos nuolat augančiam atnaujinimui, ji rado laukinę sėkmę Karalienės karalienė per 9 metų trukmės pasirodymą.

Lea Remini Nails 3
Mandagumas

Reminis oficialiai paliko Scientologiją 2013 m., Ir nuo to laiko jis išreiškė savo nuomonę apie bažnyčią. Pasak Remini, viskas atėjo prie Tomo Cruise’io ir Katie’o Holmso vestuvių, kai ji paklausė apie bažnyčios lyderio Davido Miscavige’o žmoną, kuri nebuvo matyta per metus, Shelly Miscavige. “Labai patiko Shelly. Mes praleidome laiką kartu su bažnyčios įvykiais ir kino premjera. Aš visą laiką klausinėjo:” Ar kas nors žino, kur yra Shelly “, – sakė Reminis Žmonės. Pasak jos, vienas bažnyčios pareigūnas atsakė: “Aš nemanau, kad turite f – ranką, gana sąžiningai, paklausti, kur yra Šelly”. Tai buvo šiek tiek šokiruojantis, kad girdėtų šį atsakymą. Toks rūpestis sukėlė kažką man. “

Natūralu, kad Remini pateikė pranešimą apie dingusį asmenį, skirtą Shelly Miscavige, atsijungtam nuo Scientologijos bažnyčios, ir parašė viską aiškinamą knygą Troublemaker. Kokia bloga, teisinga?

VIDEO: Leah Remini: Scientologija ir pasekmės

Reminio “A & E” dokumentinių serijų serijoje ji ir buvusi “Scientologijos” vyresnysis vykdomasis pareigūnas Mike Rinder keliauja po šalį kalbėdamas su kitais buvusiais nariais, kurie dalijasi asmeninėmis pasakomis apie savo patirtį bažnyčioje. Apibūdinant sklypą ir pokalbius visiškai nepadarytų šou teisingumo – tai jūs turite sėdėti ir stebėti save. Sąskaitos apie tai, kaip jos turėjo atsijungti nuo šeimos narių, kurie niekada nebuvo prisijungusios ar niekada neišvyko, taip pat fizinis ir psichologinis prievartos, kurias jie patiria, yra bauginanti, ir aš manau, kad aš tikriausiai šmeištau bent 9 iš 10 epizodų pirmas sezonas.

Žinoma, aš neprilygsta tokiai grakščiai kaip Reminis, kuris išplauna ašaras (tai kažkaip nešiojamas tuša ir tepinėja savo makiažą, kaip tai daro mano?) Su nepriekaištingai poliruoto ir formos nagų rinkiniu. Ji nėra jos manikiūras, bet jos manikiūras yra toks pat kaip ir jos manikiūras, galbūt galingas ir aštrus, su kiekviena spalva, atvirkštiniu prancūzišku piešiniu ir kristalų puošmena, veikianti kaip jos asmenybės pratęsimas. Aš bandžiau ieškoti savo manikiūro, bet be jokios naudos. Vienintelis dalykas, kuris pasirodė, buvo “Instagram”, su kuria ji pažymėta #NailsByHannah. Stebėdamas savo draugą Michelle Visage “Instagram” (nes jūs žinote, kad jie nuėjo į tą patį manikiūrininką karštą minutę), aš sužinojau, kad nepakankama Hannah išbraukė savo sąskaitą. Nesvarbu, ar tai yra Hannah, ar kitas nagų technikas, darydamas dievo darbą, jie turėtų žinoti, kad manikiūrai Remini nešioja, yra mažesni šedevrai, kuriuos kiekvienas pirštas meistriškai dažomas. 

Aš pašaukiu jus iš @michellevisage mano nagų žaidime šiandien! #NailsByHannah #IDontPlay

Paskolos, kurią dalijasi Leah Remini (@ leahremini)

Antrasis sezonas Leah Remini: Scientologija ir pasekmės rytoj naktį pradeda eiti į A & E, ir aš negaliu laukti, kol mano mergaitė imsis veiksmų, nuimdama bažnyčią, iškviesdama trūkumus Dianetika, ir nurodydamas kiekvieną agresoriaus akimirką, kuris drįsta kirsti savo kelią su tiksliu stiletto talonu, kuris yra pakankamai kietas, kad atskleistų kiekvieną dokumentuotą šios planetos auditą.

Godspeed, tu absoliuti karaliene. Aš tave myliu.