Kylie Jenner’s Guide to Chill At-Home Spa Night

Kylie Jenner Perfect Bath - Lead 2016
Gilbertas Carrasquillo / Getty

Erin Lukas

Spalio 26 d., 2016 m. @ 13:30
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kylie Jenner yra vienas užsiėmęs 19 metų vyras. Nors mes negalime vengti el. Pašto ir skalbinių, jauniausias “Kar-Jenner” vienu metu perima grožio pasaulį – vieną išparduotą “Lip Kit” ir “Kyshadow Palette”. Taigi nenuostabu, kad grožio verslininkas žino, kad kai kurios geriausios naktys yra tada, kai atšaukiate visus savo planus atsipalaidavimui.

Jei esate nuostolingas, kaip maksimaliai išnaudoti savo “R & R” kubilą, Jenner savo “nightwalking” versle savo “thekyliejenner.com” tinklaraščio įraše dalinosi savo “naktiniais”. “Pastaruoju metu buvau labai apsėstas! Jie yra labai atsipalaidavę ir yra tikrai puikių produktų, kurie visapusiškai sustiprina patirtį, pavyzdžiui, eterinius aliejus arba patogią, vandeniui atsparią pagalvę. “Preach Kylie.

SUSIJĘS: Čia yra 4 Mascaras Kylie Jenner Swears by

Laikykitės kai kurių inspo slinkties nustatymo savo kitai vonios laikyklei, nes yra svarbių produktų, kuriuos Kylie laikosi savo vonios kambaryje.

VIDEO: “Kylie Jenner” grožio transformacija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − 20 =