Kylie Jenner grąžina savo naują “šypsokį” lūpų rinkinį

Kylie Jenner kosmetikos kompanija buvo didžiulė sėkmė, kol ji pardavė savo pirmąjį lūpų rinkinį, o jo gerbėjai įsitikinę, kad tikrovės žvaigždė pradėjo grožį. Dabar 19-erių metų vyras grįžta pasitelkiant ypatingą paleidimą, kuris gali padėti visiems jaustis gerai įsigyjant.

Jenner bendradarbiavo su ne pelno “Smile Train”, kad sukūrė savo kitą “Lip Kit” atspalvį, tinkamai pavadintą “Smile”, su 100 proc. Pajamų, skirtų organizacijai. Jei dar nesate susipažinę su “Smile Train”, jie teikia nemokamą skilvelių remonto operaciją ir “post-op” priežiūrą besivystančių šalių vaikams.

Man labai malonu atskleisti “SMILE”, gražią šviesiai rausvą atspalvį, kurią aš sukūriau bendradarbiaujant su @smiletrain #WorldSmileDay. 100% grynųjų pajamų bus skiriama vaikų skilčių vystymuisi besivystančiose šalyse, ir aš juos pristatysiu. asmeniškai. Leisk tai padaryti �� spalio 3 d. 11 val. Pst. @ kyliecosmetics

Kylie (@kyliejenner) paskelbta nuotrauka

SMILE. šį pirmadienį @ 11 val. PST @smiletrain ��

Kylie Cosmetics paskelbta nuotrauka (@kyliecosmetics)

Šypsena, spalvinga šviesiai rožinė, šiandien parduodama 11 val. PST. Mes spėjame, kad šis atspalvis nepasiliks ilgai, taigi savo kreditines korteles pasiruošę pritraukti.