Kristaina Aguilera nori šį “Vintage Hair Trend” padaryti didelį sugrįžimą

Prieš dešimt metų “iPhone” pirmą kartą pateko į pasaulį, Instagram Stories neturėjo tikrinti kas penkių minučių, o ekstremalios pėdsakų sprogimai buvo didžiausi. Bet žinote, kas dar įvyko prieš dešimtmetį? Viena iš jūsų mėgstamiausių 90-ųjų pop princesių, Christina Aguilera, pradėjo savo kvepalų namus.

Nuo tada, dainininkė dabar turi septynis skirtingus kvapus į savo vardu, vėliau yra Glam X, už 10 metų jubiliejų kvapas, kurį sudaro saldus, aštrus, ir Muskuso pastabose kaip karamelizuotais persikais, pakalnučių, jazminų, sandalmedžio, ir dar daugiau.

“Norėjau užfiksuoti vilioti ir saldumo moteriškumo vienoje egzotinių mišinys subtilus gėlių, aštrus anyžių ir šiltų muskusus”, ji mums papasakojo. “Tikiuosi, kad iš Glam X purškimo leidžia moterims apkabinti ir ištirti tai, kas daro juos jaustis jų labiausiai seksualus ir pasitikintis tiek viduje, tiek išorėje “.

TK
Mandagumas

Bet kadangi mes esame dėl praeities nostalgijos ir pragaištų, mes turėjome paklausti X-tinos apie grožio išvaizdą iš savo praeities, kurią Kylie Jenner garsiai atnešė atgal į Helovyną. Mes kalbame apie “Dirrty”.

SUSIJĘS: “90-ųjų tendencijos, kurios atnešė grįžimą

“Žvelgiant atgal į savo praeitį atrodo visada yra malonumas, nes aš nuoširdžiai nesijaučia yra kokių nors klaidų ar mados” klaidas “, kai jis ateina į Glam”, ji sako apie jį dėvėti šiandien galimybės “. Tai apie tyrinėti ir saviraiška tuo metu, ir aš didžiuojuosi savo rizika, net jei grįžęs atgal, galbūt jie nebuvo labiausiai paplitusios “.

Kalbant apie grožio išvaizdą, ji nori grąžinti? “Aš turiu galvoti apie tai, o gal ir dideli plaukai. Man patiko mano Lady Marmelado išvaizda, o plaukai buvo tokie” 80s, bet aš laimingai skambinsiu per bet kurį dešimtmetį “. 

Tačiau nenuostabu, kad “Aguilera” turi tokį atvirą progą į senovinį grožį. Ji mano, kad Marilyn Monroe ir Marlena Dietrich yra dvi didžiausios grožio piktogramos. “Man patinka senovės Holivudo glamai atrodyti labiausiai”, – aiškina ji. – Visuomet grįžau prie platinos garbanėlių su raudona lūpa. Šis išvaizda yra drąsus, pasitikintis ir moteriškas. “

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”

Ir nors ji atstovauja visuminiam glamui, jos odos priežiūros procedūra yra šokiruojanti minimalistinio.

“Aš pašalinu savo makiažą su MAC servetėlėmis, valo švelniu valikliu ir ryte ir naktį naudoja akių kremą. Mano grožis privalo turėti gerą, turtingą drėkinančią priemonę, kad mano sausoji oda būtų hidratuojama “, – sako ji.

“Glam X” pasirodys birželio pabaigoje “Walmart” parduotuvėse visoje šalyje.