Korėjos ir vakarų makiažo skirtumas InStyle.com

Megan Bowen yra Čikagos juodoji ir korėjiečių “YouTuber”, šiuo metu gyvenanti Pietų Korėjoje. Ji linksma, žavinga, ir jos vids tikrai verta užsiprenumeruoti.

Dabar, kai tai turime ne taip, jos naujausias vaizdo įrašas gali būti mūsų mėgstamiausias. Su Eunice Cho of Wishtrend jos pusė, du giggle ir pokalbiai, o kalbant apie skirtumus tarp Korėjos ir Amerikos tendencijas. Žinoma, mes žinojome, kad tarp dviejų stilių makiažo bus kontrastas, tačiau, matydami juos iš vienos pusės, mūsų žandikauliai sumažėjo.

Du stilius labai skiriasi nuo pradžios. Korėjos įkvėptoje pusėje Eunice pritaikė paminkštinį pamatą, kurio rausvą dangą padengė “Megan” oda. Priešinga pusė “Megan” taikė vidutinio ir visiško aprėpties fondą “Urban Decay”.

Korėjiečių paslėpimo stilius taip pat buvo lengvesnis, palyginti su vakarietiška pusė, kur Megan naudojo “Nars Radiant Creamy Concealer”, sumaišytą su pirštu.

Korėjiečių kalba vs. Western Makeup - 4
Megan Bowen YouTube

SUSIJĘS: Čia yra jūsų pirmasis žvilgsnis į visas mūsų 2017 geriausių grožio pirkinių 171 

Labiausiai dramatiškas buvo antakių stilių skirtumas. Nors berniukai Amerikoje tampa vis populiaresni, vis dar yra ryškių skirtumų, kai kalbama apie šiuolaikinių tendencijų vykdymą. Meganas pažymėjo, kad Vakarų ezera yra storesnė ir tiesesnė, tačiau vis dar turi arką. Kita vertus, Korėjos versija yra visiškai tiesa.

Korėjiečių kalba vs. Western Makeup - 2
Megan Bowen YouTube

Akių šešėlių stilius negalėjo būti kitoks. Megan pradėjo savo akis su perėjimo spalva, kurią ji taip pat pritaikė ant savo apatinės blakstienos linijos. Ji pridūrė tamsesnį atspalvį prie išorinio kampo ir šviesesnį atspalvį plyšimo kanaluose.

Korėjiečių kalba vs. Western Makeup - 1
Megan Bowen YouTube

Korėjos pusėje Eunice vos užklupo dangtį ir uždengė katės akį tamsiu šešėliu.

Megan nuėjo dar dramatiškesniu keliu, kai kačių akys buvo užklijuotos skysčiu. Jei atidžiai žiūrėsite, pamatysite, kad pagal savo apatinę blakstienų liniją Eunice pritaikė kūno spalvos įdėklą ir mažą rudos spalvos smūgį, kad akis taptų ištisos formos.

Meganas Vakarų pusėje kontūrė skystiniu apšvietimu, o Eunice pasiliko sau paprastą, nusišypindama į skruostus, žandikaulį ir Megano nosies šonus.

SUSIJUSIOS: šios liemenės linijos nieko panašaus į jūsų 90-ųjų pieštukus

Norėdami išlaikyti išvaizdą rausva, Eunice perlaikė presuotus miltelius, o “Megan” užtikrino, kad jos pusė būtų uždėta perkaitusiais milteliais.

Korėjiečių kalba vs. Western Makeup - 3
Megan Bowen YouTube

Lūpos išvaizda buvo praktiškai priešinga. Eunice padarė lūpą su šviesesniu atspalviu Megano lūpos išorėje su tamsesniu atspalviu centre.

“Megan” pritaikė permatomą matinio skysčio lūpdaukį, ryškiai kontrastuojantis su blizgančiais atspalviais, dominuojančiais Korėjos grožio scenoje.

Korėjiečių kalba vs. Western Makeup - LEAD
Megan Bowen YouTube

Kadangi mes norėtume išmaišyti dėžutę su katės akimis ir mūsų pagalvėlių pagrindais su matiniais lūpų dažais, mes galvojame, kad esame pusiaukelėje tarp Pietų Korėjos ir valstybių. Galbūt Aliaska?

Patikrinkite visą žemiau esantį vidurį, jis sulaužys jus.

Kuris makiažo pusei esate daugiau?