Kodėl visi jūsų “Facebook” draugai parduoda Lipsense kosmetiką?

Kitu laiku, dar viena “Facebook” drauge, su kuria nesikalbėjote nuo vidurinės mokyklos, bando parduoti jums grožio produktą tarp žinomų, kaip visi naujienos yra netikras naujienos. Dėl greito grožio produktų pardavimo savo socialinėje žiniasklaidoje iš Younique, Jamberry ir Rodan + Fields tarp daugelio kitų prekių ženklų, LipSense ką tik pasirodė kaip naujausias kosmetikos priemones, kad jūsų naujienų kanalas taptų audra. Produktas teigia esąs “originalus ilgai išliekantis lūpų spalva”, kaip parodyta jo tinklalapyje, ir jis gali būti nuogi, raudonos ir rausvos atspalvių vaivorykštėje. Koks susitarimas? Ir ar tai tikrai daug geriau nei skystas lūpų dažai jūsų dabartiniame arsenale? Mes tiriame. 

TK
LipSense / Facebook

SUSIJĘS: internetinė mėgstama holografinė lūpdažis pagamino didelę naujovę

“LipSense” yra po produktų “Senegence” skėtis, kuris taip pat apima odos priežiūros produktus, plaukų produktus, makiažo valiklius ir kūno produktus, taip pat spalvų kosmetiką jūsų lūpoms, veidui ir akims. Nors prekinis ženklas turi svetainę, pirkimai turi būti atliekami per “SeneGence” atstovą jūsų teritorijoje. Prieš suteikiant jums prieigą prie produktų, galite pateikti savo pašto kodą, o svetainė bus suderinta su platintoju šalia jūsų.. 

“LipSense” produktas yra nepermatoma skysta lūpdažis, uždengtas glotniu viršutiniu sluoksniu. Tai yra pagrindinė sudedamoji dalis – kol tradicinė skysta lūpų dažai gali būti dėvimi vienkartiniu būdu, blizgis reikalingas, kad užplombuotų formulę. LipSense formulė taip pat trunka šiek tiek ilgesnį purškimo būdą nei jūsų Anastasijos vamzdelis. Pirmiausia užtepkite vieną lūpų spalvos sluoksnį, leiskite jam visiškai išdžiūti, po to sekite dar du sluoksnius, kad susidarytumėte intensyvumą. Ploni, tinkami sluoksniai yra esminiai, siekiant užkirsti kelią išvaizdai. Kai baigiamasis bandymas išdžiūsta, apdaila su viršutiniu sluoksniu – blizgus, matinis, opalas ir perlų apdaila leidžia jums pritaikyti efektą. Vartotojai teigia, kad spalva trunka visą dieną netgi po valgio ir gėrimo, tačiau jums reikės išpilti ją su blizgiu, kad iš naujo hidratuotų formulę. 

Tačiau yra vienas nedidelis žlugimas. Formulėje yra alkoholio, tai yra puiki žinia, kaip stabdyti bakterijų augimą mėgintuvėlyje ir greitai nustatyti spalvas, bet blogos naujienos, jei jūsų lūpos dažniausiai būna džiovinančios. LipSense infuzuojama aliejų ir vaškų mišiniu, kad jūsų kiaušialąstė būtų hidratuojama, tačiau alkoholio įdėjimas gali sukelti šiek tiek degimo ar dilgčiojimo pojūtį, kai jis liečiasi su sausa ar susmulkinta sritimi. Tai sakant, turtingas lūpų balzamas gali išlaikyti sausumą tikrinant, kai jūs neveikiate spalvos.

VIDEO: Populiariausi lūpų dažų tendencijos per dešimtmečius

Intriguota? Eikite į lipsense.com, jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kur surinkti vamzdelį, ir kaip tapti atstovu, jei esate tokia linkę. Arba, žinote, išsiųskite pranešimą Tabitha iš matematikos klasės.