Kim Kardashian lūpų dažai nėra lūpų dažai

Mados savaitė ar mėnuo, jei jūs einate po visais įmanomais būdais į Europą, paprastai būna ten, kur kito sezono metu galėsime įkvėpti savo grožio. Galų gale, Pat McGrath padarė “Versace Atelier” parodoje debiutuoja jos nauji lūpų rinkiniai, o kilimo ir tūpimo tako pasirodymai visuomet turi daugybę būsimų privalomų produktų. Kita vertus, įžymybės, atrodo, naudoja mados savaitę, kaip pretekstas, kad jų glamo žaidimas būtų naujas aukštis.

Taigi, nors mes nenuostabu, kad Kim Kardashian žudė šią mados savaitę, mes nustebinti tuo, kaip Kimas grąžino kai kuriuos produktus.

SUSIJĘS: Tom Ford nenori, kad turėtum laukti naujo produkto

Mylėk šį išvaizdą. Akims aš naudoju tamsiai rudą korektūrą kaip pagrindą visoms dangtelms, tada pora atspalvių iš #MasterPaletteByMario x @ anastasiabeverlyhills Aš taip pat snuck rausvai lūpų pieštuku, kad linija viršutinį dangtį. Shhhh (ji nėra didelis raudonų aplink jo akis gerbėjas). Taip pat šiek tiek mano parašo bronzos pieštuku vandens linijoje. Lūpoms aš naudoju mažylią geltonu kremo pagrindu kaip lūpdažį. Nr blakstienų ar tamsių įdėklų naudojamas išlaikyti atrodo šviežios sudaro # MakeupByMario. Plaukai @ cesar4styles.

Nuotrauka paskelbta Mario Dedivanovic (@makeupbymario)

Vienas iš “Kim” reguliarių makiažo atlikėjų Mario Dedivanovič pasidalino nuotrauka apie savo nuostabų nuogumą, natūralų makiažą, kurį jis padarė Kimui prieš kelias dienas ir kuris yra tokia maloninga, sielos, kad jis yra, jis įtraukė keletą produktų patarimų.

Į “Mario” įtraukti produktai nėra taip pat stebina-korektojas, raudona lūpa, pamatas-tai visi dalykai, kuriuos mes tikimės iš Kardašiano išvaizdos. Tačiau šokas ateina kaip jis juos naudojo.

Mario naudojo korekcinę akių šešėlių bazę, raudoną akių kontūro lipdukų pamušalą ir lūpų pagrindą, kurį jis padarė “išlaikydamas šviežią išvaizdą”.

Mario iš tikrųjų imasi senų “mažiau – daugiau” pasisakymų prie naujų aukštumų, ir mes turime su juo.

Tikrai ketiname pasinaudoti šiais patarimais, kitą mes stengiamės padaryti savo makiažą kelyje.