Kim Kardashian Just Picked Nail Polish Shade of Summer

Kim Kardashian Nail Color
Kimkardashian / Instagram

Victoria Moorhouse

Gegužės 30 d., 2018 m., 15.30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

2012 m. Kim Kardashian išmokė mane, kaip kontūras. Tiesiog praeitą mėnesį ji davė man kontrastą, kuris visiškai uždengė mano lėtus tamsius apskritimus, baigiant trejų metų paiešką. Šiandien grožio pamokos tęsiasi, nes ji tiesiog išsirinko tai, ką skambinu populiariausi 2018 m. Vasaros spalvos nagų lako spalva, ir atspalvį tikrai pasirinksiu kitą kartą, kai važiuoju į manikiūrą. 

Per savo paskutinį “Instagram” dokumentuotą atostogų kelionę į Turksą ir Kaikosą Kardašjinas paskelbė nuotraukų serijas, dėvis neoniškai geltoną laką ant pirštų ir pirštų. Kaip jūs galite įsivaizduoti, jos pastabų skyriuje buvo nedelsiant apsuptas komplimentų. 

Šviesus ir saulėtas, tai puiki vasaros spalva, taip pat gaivinantis apsikeitimas iš standartinių koralų ir ryškių raudonų, kad pasirodys šį metų laiką. Tai tik laiko klausimas, kol pamatysite šią spalvą visiems (mano “deskmate” jau priėmė Kim išvaizdą), todėl pasitarkite su mano mėgstamiausiais geltonais atspalviais žemiau. 

VIDEO: “Master Crystal Clear Manicure”