Kim Kardashian atskleidžia paslaptį savo gravitacinį sklaidą

Kim Kardashian ir jos “Glam” komanda savo arsenale turi daugybę neįtikėtinų grožio paslapčių, ir jie nesirengė dalintis jais. Prieš kelias savaites jos plaukai pro išsiskleidė paslaptį Kardashiano puikiam ponytailui – ir dabar mes žinome, kaip ji saugiai dėvi viršūnės su giliais kaklo liemeniais be liemenėlių.

Savo svetainėje Laikykis su Kardashians žvaigždė prisipažino, kad ji naudojasi juostine juosta, kad jos skilimas nebūtų baisus. “Pasakojama pranešime:” Tai mano slaptas triukas, kad nuotraukose būtų tobulas skilimas “. Taigi, kokią juostelę žvaigždė naudoja liftui? “Aš viską naudojau nuo dangčio juostos iki pakavimo juostos, kad padengtų juostą, ir aš manau, kad tai, ką rasiu, yra gatvės juostelė.” Ji nekalba apie tai, kaip pridėti keletą juostų jos skilimo apačioje, bet sukurti kietą diržą, kuri tęsiasi iš vienos pusės, aplink kaklo galą ir baigiasi kitoje pusėje. Tai gali atrodyti kaip nereikalingas “grožis”, bet Kardashianas dalijasi nuotrauką, įrodančią, kad ji tikrai veikia.

SUSIJĘS: Kaip dėvėti odines kelnes kaip Kardashian-Jenner

Kim Kardashian Cleavage - Embed
Mandagumas KimKardashianWest.com

Kardašianas išlaikė patarimus ir pridūrė: “Įsitikinkite, kad jūs neturite jokio losjono ar aliejaus, kai pakeliate savo boobs su juostele.” Ir, žinoma, neliesti lipnių juostų nėra lengva. 35-erių metų vyras pasakojo: “Tiesiog užsisakykite save, kai atėjo laikas jį nuimti” LOL “. Och! Štai kaip ji nešioja tuos mažus, pasvirusius atrodo, lengvai. Dabar mes tiesiog turime ją dalintis savo paslaptimi, kad galėtų nepriekaištingai pakręšti 24: 7.