Kiekvienas gali dėvėti šį Subtle Dory akių makiažą

Atminkite, kad super įspūdingas, tarsi beprotiškas, Dory transformavimas, kad grožis vlogger Chrisspy neseniai filmavo savo “YouTube” kanale? Na, mes turime dar vieną Dory įkvėptą išvaizdą, tik tai tikėtina, kad mažai tikėtina, kad pasivaikščiojantys skauda iš praeivių, jei nuspręsite jį išvalyti viešai. Jis buvo sukurtas Reddit vartotojo Wizards_Never_Die, kuris paskelbė baigtas ieškoti r / MakeUpAddiction.

Ši išvaizda yra mažiau tiksli poilsio Ieškoti Nemo‘s patraukli Dory ir yra “įkvėptas” interpretacija.

Norėdami sukurti išvaizdą, ji užpildė dangčius su “Wet N ‘Wild Mega Liner” įtampos mėlynais ($ 3; walmart.com), o po to įdėta “NYX Cosmetics Face and Body Glitter in Blue” ($ 6; ulta.com). Dėl sparno ir veido linijos ji naudojosi dažytojoje “Clay Paint Liner” (24 dol.; Sephora.com), po kurios eina “Vivid Halo” “NYX Vivid Brights Liner”. Galų gale ji pritaikė “Geek Chic Cosmetics Loose Pigment” kiekvieną dieną besimeldžiančiam asmeniui palei apatinę blakstienų liniją ir baigė ją “L’Oréal Volumous Carbon Black” blakstienų ($ 6; target.com) ir Ardell Demi Wispies dirbtines blakstienas.

“Dory” įkvėptas grafinis pamušalas iš “MakeupAddiction”

SUSIJĘS: Ši “Dory” makiažo transformacija paliks tuščią kalbą

Mes manome, kad maža spindesio ryškiai geltona spalva ir visa tai blizga – tai labai Dory išvaizda. Pagalvokite, kad ją dėvėtum?