Kiek yra blakstienos plėtinys? Kaina yra didesnė už mūsų mintis

Mes gyvename eroje, kurioje galite prabusti ilgomis, storomis, didelėmis blakstemomis kiekvieną dieną, netaikydami vieno blakstienų blakstienos, pritraukdami į augimo serumą ar neliečiant falsijų, tačiau tai nėra pigus. Taigi kiek kainuoja blakstienų plėtiniai?

Pasak “Celebrity Lashes” įkūrėjo Clementina Richardson, įkūnijusi “Celebrity Lashes”, nėra nustatytų išlaidų, ypač todėl, kad jie skiriasi nuo miesto į miestą, bet vidutiniškai jūs žiūrite kur nors nuo 150 iki 550 dolerių. 

Kadangi tai tikrai pritaikoma patirtis, visa jūsų plėtinių kaina priklauso nuo kelių skirtingų kintamųjų. Pradedantiesiems, kokie jūsų stilistai iš tiesų yra su savo amatu. 

SUSIJUSIOS: “Pros and Cons” “Blakstienų pratęsimas”

“Kadangi aš esu meistras stilistas ir turi daugiau nei 11 metų patirtį, mano kainos yra šiek tiek didesnės nei jaunesnio stiliaus mūsų studijose”, – sako Richardsonas. Ir Richardson nuomone, mokant už patyrusio stilistą verta galbūt neperka jūsų kavos per savaitę.

“Blakstienos plėtiniai nėra vienodo dydžio ir yra daug lengviau sugadinti, nei jie tampa teisingi. Jei jūs einate į nepatyrusį blakstienų stilistą, greičiausiai tai gali būti netolygus, klampus “Blogiau, jie gali pakenkti jūsų natūralioms blakstienoms, kurios taip pat gali užkirsti kelią augimui”, – įspėja ji.. 

“NENAUSITE pigiausios kainos”, – tęsia ji. “Paimk laiko, kad atliktumėte savo namų darbus. Kaip ir tu, su kirpėjos darbuotojais, mokslininkai, su kuriais norite eiti, ir kaip ilgai jie dirba. Pažiūrėkite į jų nuotraukas prieš ir po to, perskaitykite atsiliepimus, ir įsitikinkite, kad studija atrodo švari ir saugi atvykus. “

Tada stilius, kurį norite, nesvarbu, ar jis pernelyg ilgas, turtingas ir storas, daro didelę įtaką tai, kiek įkraunate savo kortelę. Apskritai, norint išsamesnį vaizdą, brangesnis bus jūsų sąskaita.

SUSIJĘS: Bandžiau blakstienų plėtinius: štai ką daryti ir ką nedaryti

Nors dauguma blakstienų specialistų naudoja sintetines blakstienas, audinių ir šilko blakstieliai yra prieinami tam tikruose salonuose, ir jie gali būti šiek tiek brangesni. 

Tada yra priežiūros mokesčiai. “Dažniausias papildomasis servetėlių servetėlių servisas yra valymas nuo makiažo ar nešvarių blaksnių”, – sako “Bella Lash” rinkodaros vadybininkas Lindsay Fordas. “Dažniausias menininkas paprastai moka savo laiką, kad galėtumėte išvalyti blakstienas, nes jie negali taikyti pratęsimų į purvinas ar aptrauktas blakstienas”.

Blakstienai paprastai turi būti paliesti kas dvi ar tris savaites, o “Richardson” salone, “prisilietimas” paskyrimas kainuoja nuo 75 iki 150 dolerių. 

Kadangi bendros išlaidos yra pagrįstos jūsų pritaikyta patirtimi, “Richardson” siūlo skirti biudžetą nuo $ 170 iki $ 250 per mėnesį blakstienų plėtrai.  

Blakstienų plėtiniai gali būti patogu, tačiau jie nėra tiksliai prieinami. Jei jums nepatinka idėja kas mėnesį praleisti daugiau kaip 100 dolerių į blakstienas, galbūt laikykitės tos blakstienos vokų.