Kendall Jenner yra vienas iš pirmųjų “Estée Edit” redaktorių! Štai kaip galite ją surinkti

Jei planuojate įsigyti “Estée Lauder” naujausią “The Estée Edit” kolekciją, tuomet geriau pradėkite ruoštis. Naujoji linija apima 82 vienetų makiažas ir odos priežiūros produktus, kurie visi buvo kuruojamų Kendall Jenner ir IT mergina Bloggers Irene Kim. Abi ponios yra žinomos dėl jų klubo ir mados stiliaus, todėl yra saugu atspėti, kad jų kirtikliai bus parduoti greitai.

Kovo 15 dth gerbėjai galės apsipirkti savo redagavimui “Sephora” parduotuvėse ir internete. Tai, kas daro įkvėpimą, dar labiau įdomus yra tai, kad nauja koncepcija bus suskirstyta į kategorijas, pagrįstas duo požiūriu. Lūpų spalvos bus galima įsigyti už 22 JAV dolerius, o akių šešėlių paletės skambės 48 USD. Jei tikitės nusipirkti mergaičių odos priežiūros produktus, kainos svyruoja nuo 12 iki 50 dolerių.

Kaip mes laukti oficialaus starto The Estée Redaguoti kolekcijos, mes ketiname ir toliau skaityti savo dienoraštį plius ten taip pat “Instagram” puslapį ir veikia, kad alsuoja dukart palieskite vertas nuotraukų. Peržiūrėkite keletą įdomių įkėlimų žemiau.

K prigimties. #beautyattitudes

Nuotrauka, paskelbta “The Estée Edit” (@theesteeedit)

Eik ir būk tavo geriausias savarankiškumas. #beautyattitudes

Nuotrauka, paskelbta “The Estée Edit” (@theesteeedit)

Šviesti kūdikiams. #beautyattitudes

Nuotrauka, paskelbta “The Estée Edit” (@theesteeedit)