Kelsea Ballerini atskleidžia grožio produktus, kurie pakeitė jo gyvenimą

Jūs pastebėjote ją apsipirkdami su Taylor Swift per “Instagram” ir pasidalinę sceną su Nicku Jono metu “American Country Music Awards”. Vis dėlto, Kelsea Ballerini turi savo arba su savo žvaigždžių komandą. Anksčiau šį mėnesį šalies žvaigždė išleido muzikinį vaizdo įrašą savo naujausiam vieninteliu “Peter Pan” dramatišku balade ir išvykimu iš jos paprastai pakylių kūrinių, tokių kaip “Love Me Like You Mean It”. 

Kelsea Ballerini nominuota “Radio Disney” apdovanojimui ir atliks “American Country Countdown Awards” savaitgalį. Prieš pradėdama šildyti etapus, mes sukėlėme keletą minučių su dainuojamuoju stiliumi, kad gautume savo grožio rutinos ir vasaros pagrindus.

Kalbant apie savo naują išvaizdą, mes vadiname “Dibs”, kaip pavogti Ballerini’s spalvinga išvaizda matoma trumpiau žemiau. Laikykitės slinkties, kad ją žiūrėtumėte, suteikia mums išskirtinį išvaizdą. 

Kokia buvo geriausia dalis, kaip atlikti su Nicku Jonu?

“Aš turiu atlikti svajonę atlikti su vienu iš vaikinų, kurie buvo plakatas ant mano sienos auga – buvau didelis Jonas Brothers gerbėjas!”

Kaip jūsų grožio rutina pasikeičia į sceną?

“Esant scenai, jūs galite atsikratyti daugiau, todėl aš tikrai naudosiu jį savo pranašumu ir drąsinčiau mada, plaukai ir makiažas. Man patinka dūminė akis ir ilgos blakstienos. Išjungus sceną bandau išlaikyti tai gana natūraliai kiek įmanoma mažiau, kad suteikčiau mano odai pertrauką “.

SUSIJĘS: Padaryti kambarį Kylie Jenner naujausių nuodėmių spalvų kolabai

Koks yra jūsų eiti į festivalio išvaizdą?

“Mano mėgstamiausias festivalio grožio išvaizda tikrai yra nerijos ir skrybėlės: netvarkinga žuvies juostos juosta ir mielas apranga, ir aš esu pasiruošęs!”

Kokia yra grožio tendencija, kurią norite išbandyti?

“Aš visada norėjau dažyti savo plaukus ryškia spalva. Aš neseniai dažydavau savo plaukų violetinės spalvos galus – tai truko apie vieną dieną, o tada aš buvau per jį, bet aš visiškai laimingas, galiausiai padariau!”

Kokie grožio produktai pakeitė jūsų gyvenimą?

“Blakstienų priauginimas, plaukų tekstūros purškimas, sausas šampūnas ir pilkasis nagų lakas – tai mano eiti į karpius”.

Kokie yra jūsų mėgstamiausi produktai – pavogti ir išplauti?

“[Steal:] ne tavo motinos CleanFreak sausas šampūnas ($ 5; target.com);” Soft Lips “chapstick ($ 3; target.com);” Essie “nagų lakas ($ 9; target.com) – mano mėgstamiausios spalvos yra” Petal Pushers and Ballet ” Čiuožkitės visais įdomiais produktais: aš naudoju prekės ženklą “Healthy SexyHair”, ir aš tai myliu. “Oribe” viskas taip pat neįtikėtina. Aš tikrai nustebau dėl savo fondo – neseniai pradėjau naudoti Laura Mercierą ($ 48; sephora.com); ir tai puiku! “

Kaip jūs gaunate savo tobulą purvinas bangas?

“Aš ne plauti savo plaukus kasdien, todėl aš gaunu tonų tekstūra, ir aš naudoju garbanojimo lazdą. Po to aš išmėginsiu iš jo! “

Pavadinkite kvepalus, kuriuos visada mylėsite.

“Aš visada myliu Sexy Little Thing, Noir [iš] Victoria’s Secret. Aš turiu tiek daug butelių, kuriuos įdėjau į savo piniginę, automobilį ir autobusą, todėl niekada be jo “.

Koks yra geriausias patarimas grožio, kurį kada nors gavote?

“Visuomet nusiplaukite savo veidą prieš eidami miegoti”, – svarbiausia yra odos priežiūra. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 88