Kate Moss sukūrė “Ultimate Model-Off-duty” makiažo paletę

Ji yra moteris, kuri mus privertė ištraukti praustuvę į CK Vienos eros pusę ir dabar ji atnaujina visą makiažo krepšį. Kate Moss, nepaprastas supermodelis, kartu su Decorté kosmetika sukūrė savo paties kolekciją, įkvėptą spalvų, kuriuos dėvi savo gyvenime.

Decorté gali būti naujas jums, bet ne tiek Mossui. Nors ši prekė šiuo metu prieinama tik “Saks Fifth Avenue” valstijoje, ji dešimtmečius Japonijoje buvo didelė. Vykstant Tokijuje samdomas įsimylėjęs diapazonas, o iš ten žvaigždės išlygintos ir Kate Mosso paminklų kolekcija tapo realybe.

tk
Mandagumas

SUSIJĘS: mes gyvename šiems senosios mokyklos atvaizdams Kate Mossui Calvin Klein kvepalų kampanijoje

Žinoma, 190 dolerių gali atrodyti gana kieta paletės kaina, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad yra šešių šešėlių, keturių lūpų dažų, trijų šepečių, lūpų pieštuku, lanko pieštuku ir skysto įdėklu, mes manome, kad tai verta. Visa tai, plius apipavidalintas juodos spalvos makiažo krepšys, kuris yra išnuomotas, tikrai kainuotų daugiau, jei įsigyjate kiekvieną atskirą produktą.

Be to, viena iš akių šešėlių vadinama Moss Green, ir mes manome, kad tai tik fantastiška.

VIDEO: “Kate Moss” nauja mados kolekcija atsidavė Davido Bowie’ui

Raskite “Kate Moss” paletę Decorté “Saks” penktos alyvos vietose nuo rugpjūčio 15 d., O dabar galite užsisakyti “saks.com” iš anksto užsisakius internetu..