“Kat Von D’s Saints and Sinners” “Instagram” skelbimas Išsaugota visa mūsų savaitė

Sekmadienio panikai yra labai tikras kultūrinis reiškinys. Aš turiu omeny, kas nepasiduoda, kad pirmadienį greičiausiai susitvarkys toks nerimo jausmas, apie sekmadienį 15 val. Tačiau tik mes darome jaudinančius. Kad būtų galima atmesti pirmadienį arba bent jau atidėlioti grėsmingą suaugusiųjų atsakomybės grėsmę, “Instagram” praleidžia daug sekmadienio sekmadienių, atsižvelgdami į naujausias naujienas ir visas įmanomas savaitės vizualines inspekcijas. 

Pasirodo, tai labai išminčiai ritualas, nes be jo mes negalėtume atvykti pas jus tokias nuostabias naujienas. Vakar Kat Von D paėmė į savo “Insta”, kad sužlugdytų prekės ženklo “spankino” naują paletę, išleistą 2017 m. Ir iš to, ką mes galime pasakyti, tai bus nuostabi.

Kai baigsite meno kryptį, formuluotes ir spalvų išdėstymą, atėjo laikas pavadinti šešėliai! Aš nesidžiaugiau dėl būsimos kolekcijos! Pasiruoškite “Saint + Sinner” akių šešėlių paletę – spalvotą istoriją, įkvėptą vitražo, kurį pamačiau katedroje. ⛪️⛪ [* taip! ši paletė bus išleista šventėje San Dietos ir Sinnero kvepalų atnaujinimui 2017 m.!] #saint #sinner #comingsoon #crueltyfree #vegan @katvondbeauty

Nuotrauka, kurią paskelbė Kat Von D (@ thekatvond)

 

SUSIJUSIOS: bruto, bet štai kaip elgtis su išaugęs toenil kaip bosas

Čia labai daug išpakuokite, todėl pasikalbėkime apie tai. Pirma, kaip gražu yra tas faktas, kad jį įkvėpė vitražas, kurį Kat pamačiau katedroje? Antra, kiek jaudina tai 2017 m.? Du mėnesiai, žmonės. Ir mes tikimės, kad per tuos du mėnesius mes gausime daugiau konkrečios informacijos apie tikslią išleidimo datą.

SUSIJĘS: Ar taip padarė Gigi Hadidas tiesiog eiti Bronde?

Bet čia yra tai, ką dar mes žinome dėl fakto: produktas bus veganas, be žiaurumo, ir akivaizdu, kad jis turės keletą šešėlių su kai kuriais blogais asilais pavadinimais. Tai yra tiesioginis tobulas būdas, kaip apibūdinti jūsų blogo galo ir geros merginos pusiausvyrą vienu metu.

Be to, galime tvirtai pasakyti, kad ši paletė taps kartu su Saint ir Sinner kvepalais … todėl nereikia sakyti, kad mes norime sparčiai pereiti į priekį, kad pamatytume, kokie nuostabūs dalykai Katas iš tikrųjų ateina.

Tai padarė tavo pirmadienį, tiesa? Vienintelis būdas, kaip tai galėtų pagerėti, yra tai, ar “Kat” gali duoti dar daugiau dalykų “Insta” … tiesiog pasakyk “.