Kažkas Rihannos veidas yra iš “Fenty Beauty”

Labiausiai tai, ką mes girdėjome apie “Fenty Beauty”. Rihanna išlaikė savo grožio prekės ženklo populiarumą paslaptyje, atskleidžianti tik logotipą, vietą, kur galite užsiprenumeruoti naujienlaiškį, ir tai, kad jis bus paleistas kažkada tik 2017 m. Rudenį.

Kiek produktų galime tikėtis? Nada. Tačiau Rihanna galbūt ką tik suteikė mums žvilgsnį apie artėjančią kolekciją labiausiai subtilesniu ir slaptu būdu. Praeitą naktį Rihanna paskelbė savo veido veidą ir paženklino “Fenty Beauty” paskyrą antrašte “@fentybeauty #NewGenerationOfBeauty Coming … this Fall !!!!”

@fentybeauty #NewGenerationOfBeauty Coming … this fall!!!!

Pranešimas, kurį naudoja badgalriri (@badgalriri)

Taigi iš esmės kažkas Rihannos veidui yra iš “Fenty Beauty”. Ar tai jos raudona lūpdažis? Ar tai jos žėrintis rodytuvas? Jos puiki oda?

Žyma buvo dedama ant jos skruostikų, tačiau, atsižvelgiant į pamatą, korekcinę medžiagą, bronzerį, ženklintuvą ir švilpuką, visi gali eiti toje vietoje, sąrašas nėra susiaurintas jokiu būdu.

SUSIJĘS: Rihanna tiesiog oficialiai teased Fenty grožis

Istorijos moralė? Stebėkite Rihannos “Instagram” paskyrą. Mes abejojame, kad tai yra paskutinis kartas, kai ji sužibos daug laukiančią liniją.