Kaip pridėti švytėjimą kiekvienai jūsų veido daliai be blizgančių vaizdų

O, tu rudi švyti. Tai, be abejo, vasaros populiariausia grožio tendencija (SPF yra ištisus metus, žmonės!). Bet žvilganti žvilgsniai yra daug skirtingi nei atrodantys prakaito ar net blizga. Leisk mums susidurti su ja, nebent mes ką tik baigėme 10K ar “cardio” šokių klasę, turėdami krūtinę prakaito, lašinamojo iš mūsų veido, nėra kažkas, ko iš tikrųjų norime. 

Gerbiami visi žymekliai, kurie suteikia mums gyvybę ir šlovingą tendenciją, kuri dominuoja grožio pasaulyje, mes susipažinome su makiažo meistru Neilu Scibelli, norėdami sužinoti, kaip pridėti švytėjimą prie kiekvieno veido-obvi aspekto, nenusileidus blizgiu. 

Norėdami pradėti, Neil siūlo didinti hidrataciją – tai reiškia drėkintuvą ir įpilti į tą butelį vandens. 

“Embryolisse vadinamas” Lait-Creme “drėkiklis akimirksniu suteikia odai gilią apdailą, – pažymi jis.. 

Jis sako, kad sekti grietinėlės veido produktu, pavyzdžiui, tonuotą drėkintuvą ar lengvesnį pamatą. “Šias daugybes odos spalvų produktų šiandien turi įmontuotos apšvietimo savybės, kurios atspindės šviesą ir suteiks greitą blizgesį odai”, – sako jis.. 

Jis taip pat siūlo naudoti kremo veidą. “Kreminė formulė susimaišys į odą lengviau nei milteliai ir imituos natūralų prakaitą. Taikykite jį skruostų obuoliais ir išmaišykite ją į išorę”, – pažymi Neilas..

Žinoma, mes negalime kalbėti švyti be žymeklio. “Naudodamiesi pieštuku virš kraujo, palei skruostuką ir į šventyklą link aukštyn, – sako jis. Jei norite, kad jis tikrai rūgštus, vėl pasirinkite kremą. 

SUSIJĘS: Galite stilius jūsų Brows su muilo baras, matyt 

Kalbant apie akių makiažą, Neilas sako, kad, pasirinkdami produktus, turėtumėte eiti į metalinę apdailą. Jis sako, kad galite net stiprinti jį, taikydami savo skruosto ženklintuvą vidinėse jūsų akių kampuose ir pagal savo sąnario kaulus. 

Galiausiai lūpos. Jis sako, kad tai viskas apie tekstūrą, o ne spalvą. Pirma, išsklaidykite lūpas ant super lygaus apdailos. Tada, Nelis sako, kad parinks vienkartinę kremo formulę arba kažką su blizgančia apdaila. Kai kalbama apie spalvą, jis sako, kad bando kažką su persikų, rožinės ar uogų atspalviais. 

Grožio produktai, kurie padės jums švyti

Embryolisse Lait-Crème Concentré

Neutrogena Healthy Skin Anti-Aging Perfector SPF 20

Laura Mercier Candleglow Soft Luminous Foundation

Maybelline FaceStudio Master Strobing Stick Illuminating Highlighter

AQUA XL EYE PENCIL Extra Long Lasting Waterproof Eye Pencil

Estée Lauder Genuine Glow Reviving Oil Lip Tint

The