Kaip padaryti, kad 2019 m. Iš tikrųjų valytumėte makiažo šepečius

Jūs įtraukėte į savo Naujųjų metų rezoliucijų sąrašą per pastaruosius keletą metų ir nepaisant to, kad jūs žinoti purvo makiažas šepečiai gali sukelti breakouts (tarp kitų icky odos situacijas), jūs atidėlioti plauti juos, dieną po dienos po dienos. Procesai ir zits atsikratyti, profesionalai netgi pasakys jums, kad neleidžiant jiems gero šveitimo įtakos turi tai, kaip jūsų makiažas tinka jūsų veidui, nutraukiant tikslą įrankių egzistavimui!

Taigi šiais metais, jūs darote tai prioritetas, bet tikrai – ir reikia greitų gudrybių, padėsiančių jums gauti nepatogumų. Jums sekasi, nes mes įsidėmėjome kelis profesionalių makiažo atlikėjų pagalbą (ir hakes), kad galėtume turėti 2019 m. Švarų kontūro šepetį.

Pirmasis žingsnis – surasti šepetėlį. Nors kai kurie makiažo menininkai naudoja teptukus ant šepetėlių, kurie naudoja minkštines turtingas formules, jei nesate tikri, kaip jie sąveikauja su jūsų oda, laikykitės produkto, pagamintos specialiai šveičiamiems šepečiams. Aidan Keogh, medaus dailininkų makiažas, pripažįsta, kad namuose jis naudos šampūną, kurį jis pats naudoja dėl savo natūralių plaukų šepečių.

SUSIJĘS: Ši grožio svetainė parduoda viską už $ 1-ne juoką

Vienas super populiarus produktas tarp mūsų privalumų? beautyblender beautycleanser tvirtas, kurio abu Honey Artists makiažo dailininkas Suzy Gerstein ir makiažo meistras Neil Scibelli prisiekiu. “Aš palieku vieną ant mano stalviršio, nes aš norėčiau muilas baras, ir tokiu būdu nepamirškite, kad mano šepečiai greitai skalauti po kiekvieno makiažo taikymo, kad jie laukia, švarios ir sausos man kitą dieną”, sako Gersteinas. “Formuluotė išgauna net labiausiai užsispyrusią riebalų kiekį, o konteineris yra patogus kelionėms. Jame taip pat yra šiek tiek nubby pritvirtinimo, kuris padeda šveisti stipriausią pigmentą iš šepečių”.

Keletas kitų variantų iš mūsų privalumų yra “Cinema Secrets Brush Cleaner”, kurią nori “Keogh”, ir “Sephora Brush Mice”, makiažo atlikėjo mėgstama Katie Jane Hughes.

Įdėję muilą, kai kurie iš profesionalų, su kuriais mes kalbėjome, sakė, kad mėgsta sukirpinti šepečius šlapius šerius nuo “Sigma Express Brush Cleaning Mat”, kuris yra tekstūruotas paviršius, kuris padeda pašalinti pigmentus ir nešvarumus iš įrankių. Kitokia galimybė, pasak “Scibelli”, yra naudoti delną iš jūsų rankos.

SUSIJĘS: tik makiažo teptukai jums reikės 2017 m

Vienas dalykas yra tam tikrų, nors. Kad jūsų šepečiai būtų kuo geresni, ir neleiskite šeriai atsilaisvinti. Norėsite nuplauti taip, kad vanduo išsilygtų nuo šerių viršūnės ir neatsisakytų teptuko pagrindo. Tai galite padaryti, pasak Hughes, mano išspaudus šerius ir pakabinti juos aukštyn kojom ant šepečio, kad išdžiūtų.

Tačiau ne visada laikas pereiti per visą skalbimo ir džiovinimo ciklą, kurį mes gauname. Greičiau pasirinkta, priklausomai nuo kelių mūsų profesionalų, yra naudoti makiažo valymą, kad būtų pašalintas produktas nuo teptuko galo.

Nors nenorite, kad tai būtų vienintelis jūsų valymo būdas, tai geriau nei nieko.

Dabar eik ir nustatyk savo NYE makiažą … bet akivaizdu, kad nepamiršk jų plauti kitą dieną.

Kaip valyti savo makiažo šepečius

Sigma Spa Express Brush Cleaning Mat

Burt's Bees Facial Cleansing Towelettes

Kinas Secrets Makeup Brush Cleaner

Sefora Purifying Shampoo

beautyblender beautycleanser solid