Kaip naudotis makiazo kempine, kad pritaikytumėte pamatą

Po metų, kai pradėjau pamatyti rankomis, buvau pasiruošęs duoti grožio įrankius. Mano rankos nejaučia jo, kai jis buvo maišomas (ir man buvo sunku netyčia gauti drabužių visą savo drabužius), bet aš taip pat žinojo, kad aš reguliariai valyti makiažo šepečiu. Mano sprendimas buvo pagaliau įdėti į populiariausią pasaulyje kosmetinę kempinę – “beautyblender”. Po vienkartinio naudojimo aš buvau įsitikinęs, kad kai jūs išmokysite naudoti kosmetinę kempinę, kad pamatytumėte, jūsų gyvenimas niekada nebus tas pats. 

Atrodo, kad tai gana kvaila, bet iš tiesų tai yra teisinga ir klaidingas būdas naudoti poringą įrankį. Taigi, norėdami padėti jums gauti geriausią savo gyvenimo užbaigimo pagrindą, aš pasivijo Kelli J. Bartlett, profesionalų makiažo atlikėją ir “Glamsquad” meno vadovą, dėl neįtikėtinai paprasto sugadinimo. 

VIDEO: 6 Grožio produktai po 12 dolerių turėtumėte nusipirkti iš vaistinės

Pirmasis žingsnis yra drėkinti kempinę. “Bartlett” teigia, kad niekada neturėtumėte naudoti kosmetinės kempinės sausai, kad pamatytumėte, ypač jei tai yra “beautyblender”. Ji rekomenduoja sulašinti vandenį maždaug aštuonis kartus, kol ji visiškai prisotinta. Tada nuvalykite perteklinį vandenį. Tai ne tik suteiks jums daugiau natūralios apdailos, kurią galite pagaminti, bet taip pat neleis, kad kempinė užtvindytų perteklinį pamatą. 

SUSIJUSIOS: Beginner’s Guide to Makeup Brushes

Tada sumaišykite kempine (jei naudojate “beautibender”, pamerkite apvalią pusę) į pamatą. Tada, švelniai paspauskite arba nuneškite kempinę ant odos, kad aprėptų. Geresnis yra “šoktelėti” arba “gaudyti”, nes tai leidžia produktui ištirpti į odą, sukuriant besiūlę apdailą “, – aiškina Barlett. 

Jei naudojate “beautyblender”, naudokite kryptingą kraštą, kad nukreiptumėte į sunkiai pasiekiamas vietas, pvz., Aplink nosį. Bartlett taip pat rekomenduoja naudoti šią pusę, kad paslėptų ir apšviestų neakumo plotą.

SUSIJĘS: geriausias vaistinių preparatų miltelių fondas mažesnis nei 20 USD

Vienintelis dalykas, kuris kenkia kempinės naudojimui? Ne priešingai nei šepetėliui, kiekvieną kartą turėtumėte iš tikrųjų greitai duoti savo kempinę. Galite naudoti savo šepetėlį valikliu arba sukurti plaukus su savo įprastine veido valikliu – tik būtinai kruopščiai nuplaukite ir išspauskite, kol nematysite nieko.