Kaip lash extensions išsprendė mano akių kontūro kovų

Jei norėčiau apibūdinti savo akių kontūro įgūdžius vienu žodžiu, tai būtų …. “Meh.” Gerai, kad net nėra faktinio žodžio, bet jūs gaunate paveikslėlį. Geriausiai esu vidutiniškas, bet nesuteikite man skysčio lainerio ir papasakok man ištraukti katės akių spąstus. Tai nebus. Kadangi man trūksta pasitikėjimo tuo departamentu, aš niekada tikrai nepatyriau apie tai, kaip mano akių makiažas atrodys, bet tai visi pasikeitė po vieno paprasto grožio gydymo.

Aš įdėsiu jį iš anksto. Blakstienų priauginimas yra stebuklingas gydymas mergaitei, kuri negali su katės akis. Aš turėjau juos maždaug du mėnesius, nes nuo to laiko aš neuždengiau jokio šešėlio, įkloto ar tušo. Kiekvieną rytą, kai žiūriu į veidrodį, jaučiuosi, kaip mano akys atrodys taip pat, kaip ir aš, jei aš patektų ant viršutinės blakstienos linijos. Bet, žinote, viskas, ką iš tikrųjų padariau, yra išvynioti iš lovos.

Tiesą sakant, šis apreiškimas yra kažkas man nustebino. Nors anksčiau buvusi blakstienų priauginimas, aš niekada tikrai nepastebėjau, kaip jie iš tikrųjų veikia kaip akių makiažas, tiesiog stiprindami akis. 

Treniruotės, kavos, atgal į miegą. ✫

“Victoria Moorhouse” (@tormoor) bendrai paskelbta nuotrauka

Jei nesate susipažinę su gydymu, kai natūralios blakstienos pritvirtinamos prie įvairių natūralių blakstienų atsparių blakstienų, jie tampa visresni ir ilgesni, kaip ir plaukų priauginimas. Jie taip pat pritaikyti pagal jūsų gyvenimo būdą, norimą išvaizdą kasdien ir jūsų akių formą.

Kai lankiau Nuoširdžiai blakstienas Niujorke, kad gydydavau, aš kalbu apie steigėją ir lūpų pro Clementina Richardson apie akių makiažą. Kaip jūs dabar žinote, iš esmės jis beveik nėra be rudos spalvos šešėlis. Kadangi aš esu natūralus makiažas, Richardsonas sakė, kad turėtume naudoti subtilią blakstienų priauginimo metodą, naudojant 15 mm pločio dirbtinių ąsočių blakstienų priauginimus, kuriuos ji paaiškino, yra minkštesnė juoda nei dirbtinis šilkas ir sukurtų subtilų kontrastą prieš mano sąžiningą odą tonas.

SUSIJĘS: Produktai, kurie auga storesnėmis, ilgesnėmis blakstienomis

Ji taip pat man pasakė, kad turėjau gilių akių ir paklausiau, ar norėčiau, kad jie atrodytų didesni. Atsakymas buvo neabejotinai taip, todėl ji naudojo ilgesnį blakstieną, kuris sukeltų kėlimą ir patrauktų akis į priekį. Įdomu tai, kad Richardsonas paaiškino, kad tai padėtų man atrodo labiau budrus. Atsižvelgiant į tai, kad kiekvieną vakarą aš septynias valandas miego užregistruosiu ir tai yra didžiulė apykaita – tai buvo netikėta premija.

Be to, man padedant man atrodo gerai pasimėgauti plačiajai visuomenei ir mano bendradarbiams, jie subalansuoja mano drąsius lūpų dažus ir suteikia man šiek tiek daugiau pasitikėjimo, kai aš pasirenku eiti be makiažo.

Taip pat Richardson sutiko su mano skelbimu, kad blakstienos plėtinys yra sukurtas, kad kažkas panašaus į mane … žmogus, kuris dar neveikia akių kontūro?

“Blakstienų priauginimas yra puikus, mažas priežiūros lygis, lengvas pasirinkimas tiems, kurie neturi įgūdžių pritaikydami savo makiažą, kurie laiko pritvirtinami ar nori supaprastinti grožio procedūras”, – sakė ji. “Jums nereikės dėvėti akių tušas arba pamiršti blakstienas. Tai paprasta. Jei tinkamai naudosite licencijuotą ir sertifikuotą kvalifikuotą ekspertą, natūrali akių forma visada gali būti sustiprinta.”

VIDEO: Sužinokite, kaip paversti tuščią veido tušą

 

SUSIJĘS: geriausi tušai

Nuo savo gyvenimo besikeičiančios patirties aš juos du kartus papildiau. FYI: kiekvieną 2-3 savaites turėtumėte apsilankyti savo blakstienų specialisto.

Kadangi naudojant vienodus kačių akių sparnus yra mano sąraše esančių kibirėlių, aš nesu įsitikinęs, kaip ilgai derėtis su įprastomis procedūromis, bet dabar aš jaučiuosi tuo, kad jie veikia kaip mano makiažo krepšys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − 51 =