Kaip Holivudas daro fizinę terapiją Super Glam

Nuo infraraudonųjų spindulių saunų iki užšalimo krioterapijos mašinoje esant nulinei temperatūrai, šventės ir pritrenkiančios treniruotės pabandys beveik nieko išlaikyti savo vidinį švytėjimą. Ir dažnai tai yra Holivudas, kuris supažindina mus su visais karščiausiomis sveikatingumo tendencijomis. Tvarka: fizikinė terapija. Tai vienkartinis skausmingas skausmo valdymo gydymas, skirtas šiam atsigavimui nuo chirurgijos ar traumos, pakeitė savo vietą sveikatingumo erdvėje, tampa karšta nauja papildoma įžymybių treniruotės procedūra, nesvarbu, ar jie sužeisti, ar ne. 

Fizikos terapijos guru už Jennifer Aniston tinkamo rėmo ir P. Diddy sveikos gyvensenos yra dr Karen Joubert. Mes paklausėme Džouberto, kodėl jos klientai kreipiasi į fizinę terapiją kaip komplimentą savo treniruočių procesui ir kaip jie keičia savo kūnus.

VIDEO: Kaip gauti kūną kaip Jennifer Aniston 

 

“Klientai, su kuriais dirbu, susiduria su didžiuliu spaudimu, o daugeliu atvejų tai pasireikš fiziškai”, – sako ji (pavaizduota toliau). “Menininkai gali atlikti 4-7 parodas per savaitę kartu su kelionės ir bando išlaikyti sveiką mitybą, tai yra daug kas su kuo susidoroti. Fizinė terapija moko jiems tinkamą mechaniką, ar jos pagrindinė padėtis ekrane ir ar ekstremalios šokiai juda scenoje. Švietimas ir priežiūra suteikia jiems ilgaamžiškumą ir traumų prevenciją. Ilgainiui tai visiems naudinga “.

Bet kodėl staigiai pasikeičia tai, kaip žmonės žiūri į fizinės terapijos teikiamą naudą, o ne tik nori eiti į sesiją, norint išgydyti sužalojimą? “Sveikumo ir ilgaamžiškumo noras tikrai padėjo į priekį atsinešti fizinę terapiją”, – sako ji. “Pastaruoju metu medicinos ilgaamžiškumas ir prevencijos aspektas buvo didžiulis. Visuomenė vis dažniau kreipiasi į fizinę terapiją, kad padėtų jiems suprasti ir valdyti skausmą. Kas nenori jaustis geriau ir tai daro gero fizinio terapijos vadovu, o ne populiarėja priklausomybę sukeliančių vaistų? Ryšys su kūnu gali būti žaidimų keitiklis visais savo gyvenimo aspektais. “

Kalbant apie savo mėgstamiausius klientus, kurie skiria įprastą sesiją, ji turi keletą minčių. “Mano mėgstamiausi yra Puffy, Jennifer Aniston, Cher ir Serena Williams”, – sako ji. “Aš užginčiu kiekvieną sekti jų kasdieniu režimu. Aš negaliu net pasistengti! Jie yra tokie drausmingi visais savo gyvenimo aspektais, nenuostabu, kad jie visi sėkmingi! Ir TAIP jie visi daro fizinę terapiją 3-5 kartus per savaitę! “