Kaip gauti blakstienų plėtinius? Jums reikia skaityti tai pirmiausia

Kaip grožio redaktorius, nėra daug grožio procedūrų, kurių aš ne bandė. Ir jei aš neturiu, gerai, jūs geriausiai žinote, kad šis sąrašas vis mažėja ir mažėja iki dienos. Taigi, ką neseniai pažymėjau savo sąraše? Lash extensions – ir tai buvo fantastinis gyvenimo būdas sprendimas, jei aš taip sakau taip. Bet, jei būtų sąžiningas, prieš pradėdamas “em” buvau šiek tiek dvejonių. Kai kurie žmonės girdėjau, kad tikrieji blakstienos ilginimai susierzinę akis ir beveik skaudūs augant. Aš taip pat girdėjau, kad jų taikymo procesas taip pat buvo nemalonus. Kitas įspėjimas? Mano blakstienos sulaužytų. Visa tai man įdomu, kodėl kas nors tai daro, jei tai yra kaina, kurią mokate. Bet, deja, aš sukūriau priekį ir aš taip džiaugiuosi, kad padariau. 

Laimei, aš susitikau su Courtney Buhleru, “Sugarlash” generaliniu direktoriumi ir įkūrėjais, kurie mane privertė tiesiai, nes ji davė man blakstienas, dėl kurių man neatrodė, kad jie nešluotų. Ir krūtinės implantavimo sesijos metu (bent jau, kai aš nesutelkdavau šiek tiek blakstienų), Courtney paėmė laiką, norint išsklaidyti kai kuriuos mitus ir pateikti man patarimų, ką kiekvienas turėtų ieškoti prieš pradėdami stengtis. 

SUSIJĘS: šie grožio produktai siunčia jus psichikos atostogoms

Mitas Nr. 1: blakstienų priauginimas. Žalos natūralios blakstienos 

Courtney man pasakė, kad taip nėra. “Blakstienų nereikia pertraukos”, – paaiškino ji. “Tiesiog kaip plaukų spalistai, lūpų specialistai yra ne visi iš esmės talentingi su aukščiausio lygio įgūdžius. Kartais jums rasti nepakankamą stilistą, kuris rūpinasi savo plaukų ar nagų vientisumu … ir tą patį galima pasakyti ir blakstienų menininkams Pasistenkite rasti atsakingą, kvalifikuotą blakstienų meistrams, kuris gali suteikti jums nuostabių rezultatų, bet niekada jūsų blauzdos sveikatai nebus pavojus. ” 

Tiesą sakant, ji taip pat sakė, kad galite sumažinti stresą, kurį įdėkite į blakstienas, grubiai nuplaunant tušą. 

Mitas Nr. 2: blakstienos plėtinys jaustis nepatogiai

Blakstienų priauginimas turi būti visiškai nesvarus, nes klijais ar prailginimas neliečia jūsų akių voko. “Kiekvienas blakstienų priauginimas turėtų būti individualiai pritvirtintas prie natūralių blakstienų, todėl kliento išdžiūvimo ciklas gali išlikti sveikas ir visiškai funkcionuojantis,” – aiškina ji. Be to, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad dramos dydis, kurį pasirenkate blakstienoms, turėtų būti atliekamas pagal techniko atliktą natūralių blakstienų stiprumo įvertinimą. 

Akivaizdu, kad yra keletas pagrindinių dalykų, kuriuos turėtumėte ieškoti savo technikoje. Pradedantiesiems, turėtumėte pažvelgti į jų svetainę ar portfelį. Jei jie naudoja akcijų nuotraukas, kurios iš tikrųjų nėra jų darbas, tai turėtų būti raudona vėliava. “Dideli blakstienos menininkai yra tik tai … menininkai.” Instagram “sklaidos kanalai yra dar geresni, nes jūs žinote, kad programos, kurias matote, yra tikrasis gyvenimas, kasdienybė”, – pažymi ji..

Dabar, kai mes turime tuos, kurie yra kontroliuojami, čia yra keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti apie šį procesą.

Kiekviena obligacija turėtų būti pritvirtinta tik prie vieno natūralaus blakstienos.

Tai leidžia blakstienoms išlaikyti sveiką augimo ciklą, auga subrendusi ir stipri, o po to išnyksta, nes jie natūraliai gali būti su blakstienų priauginimu ar be jo. Natūralios blakstienos išstumia kas 45-60 dienų. 

Per daug klijais nesiruošia daryti jokių pranašumų.

Pasak Courtney, 2 mm jūsų blakstienų turėtų būti klijuojamos klijais. Bet kokia daugiau nei ta, ir ji pridės papildomo svorio prie blakstienos, kuris turėtų būti minimalus, kad būtų išvengta nepagrįsto streso natūralių blakstienų. 

Lash extensions turėtų būti pritaikyti…

…ilgio ir storio ar savo unikaliu natūralių blakstienų rinkiniu! Jei turite trumpų ir gerų blakstienų, Courtney teigia, kad negalėsite palaikyti super storio ir ilgo blakstienos pratęsimo. 

SUSIJĘS: Jūs galite tapti IRL undinė su šia mokymo programa 

Pasitarkite su savo pro apie patarimus po priežiūros. 

Būtinai nesirinkite, nei traukite, nei nesukite savo plėtinius. Times tampa streso, bet tai yra didelis ne-ne. Jūs taip pat nenorite miegoti tiesiai ant blakstienos, o jūs neturėtumėte naudoti aliejų savo odos priežiūroje aplink akių sritį, kad išvengtumėte ankstyvo išsišakojimo. Jūs taip pat norite investuoti į blakstienų priauginimo valikliu, kaip “SugarLash” lūpų valiklis, kuris išlaiko aliejų nuo blakstienų priauginimo, taip pat pašalina makiažą, palaikydamas bakterijas.