Kaip atsikratyti šio atsparaus spuogas už gerą

Mes visi turime vieną. Tai vienintelis spuogas, kuris iš karto ir vėl nuleidžia savo bjaurią galvą, bet nesvarbu, ką jūs darote, tai tiesiog išlaiko. artėja atgal. Na, pasirodo, kai jūs pastebite tą patį įnirtingą tašką, kuris užsidega per savaitę po savaitės, jums gali tekti susidurti su kažkuo rimtesniu, kad tik gedimas.

Dr Whitney Bowe, Niujorke įsikūręs dermatologas, paaiškina, kad gali būti, kad spuogus sukelia cista, kuri atsirado po odos paviršiumi.

“Kvėpavimas susprogdins ir taps raudonus ir švelnus, bet galų gale jis atsipalaiduoja ir išnyks”, – paaiškina ji. “Skirtumas yra tas, kad cista yra kaip išpūstas balionas, kuris gyvena po oda. Tai visada bus vėl užsidega, tai tik laiko klausimas. “

Daugeliu atvejų šios cistos yra susijusios su hormonais ar stresu, tačiau taip pat gali sukelti rafinuotų angliavandenių turinčios dietos. Laimei, jei tai cista, tai nėra neįmanoma atsikratyti šio užsispyręs vietoje už gerą.

SUSIJĘS: Jessica Alba atskleidžia paslaptis už savo puikios odos

Kaip tai padaryti:

“Bowe” rekomenduoja pradėti iš naujo pasirinkę vieną kartą per savaitę atsipalaiduojančią valiklį, tokią kaip “Dr Brandt” odos priežiūros priemonė “PoreDermabrasion” porų tobulinimo šveitimo priemonė (58 USD, Sephora.com) arba namuose žievė, pvz., “NeoStrata Exuviance Performance Peel AP25” ($ 75, neostrata.com)

“Viršutinių sluoksnių sluoksniavimasis padeda išlaikyti odos pasidarymą pakankamai sparčiai, kad pašalintų šias užkimštas poras”, – sako Bowe.

Jei savaitinių šveitimo nepakanka, kad sustabdytumėte ligos išsiplėtimą arba atsirastų daug kartų pasikartojančių cistų, kelionė į dermatologą gali būti jūsų kita galimybė.

SUSIJĘS: 4 “Insider” grožio procedūros, išbandomos San Franciske

“Dermatologas gali suteikti [cistą] kortizono šūvį, kuris gali padėti jį sugadinti, kad sutrumpėtų jūsų išgyvenimo laiką”, – aiškina dr. Bowe. Jei norite daugiau patvarių porų, odos gydytojas gali skirti vaistus nuo burnos ar atlikti išpjaustymą, kuris naudoja aštrių pjoviklį, kad iškirptumėte cistos sienas, kad aliejus ir bakterijos negalėtų patekti į spąstus. (Įspėjimas, mes nerekomenduojame “Googling”).

Nepriklausomai nuo to, koks geriausių jums tinka remonto metodas, Bowe įspėja, kad jūs (ar profesionalus) niekada neturėtų kada nors pabandykite išgauti cistą.

“Kista yra pernelyg gilus ekstrahavimui”, – paaiškina ji. “Jei kas nors stengsis išgauti juos pakankamai giliai, jūs baigsite randą”.

Pirmiausia Bowe rekomenduoja išlaikyti savo streso lygį kontroliuojant, sukonfigūruoti per aštuonias valandas nakties miego ir pridėti probiotinių ir omega 3 riebalų rūgščių į savo mitybą..

Dabar pasiruoškite užkirsti kelią tokiai ilgalaikei dvelei, kad gera.