Kada nors net naudoja grožio miglą?

Pritvirtinkite save: pasirodys grožio rūko reklamos. Nenustebtume, jei jau matėte daugybę jų kištukų savo socialinės žiniasklaidos kanaluose, mėgstamų grožio komercijos svetainėse, odos priežiūros forumuose ir grožio produktuose. Jie yra pagrindiniai metai, bet yra ypač per šiltesnius sezonus touted, nes jie galėjo jus atvėsti ir padaryti makiažą paskutiniu. 

Nors jie atrodo tokie paprasti produktai, grožio miglės pasirodė šiek tiek nepakankamos. Galite rasti sau paklausti, gerai, koks dalykas? Kada nors pasieksite tokį dalyką? Ar tai visai reikalinga?

Atsakymas į pastarąjį yra “taip”, ir jie gali padaryti keletą nuostabių dalykų jūsų veidui, FYI. 

“Grožio rūpesčiai svyruoja nuo tonerių iki tonizatorių, eliksyrų ir purškimo nustatymo”, – sako Lloris Leibas, profesionalus makiažo atlikėjas ir “Bodyography Cosmetics” kūrybinis direktorius. “Aš myliu šią produktų kategoriją, nes tai geriausias draugas iš sausos odos ir priduria šiek tiek” spa “į savo kasdienę veiklą”.

SUSIJĘS: Kas tai kvapas? Dar daugiau “90s kvepalų meilės!

Veido migla buvo maždaug tam tikru metu, iš tikrųjų, ir yra laikoma privaloma daugelyje makiažo menininkų įrankių rinkinių. Jie yra sudėtiniuose mišiniuose ir, kaip matysite, galėsite naudoti įvairiais būdais jūsų odos priežiūros procedūroje.

Vis dar nežinote, kaip jį naudoti? Jums sekasi, nes sukūrėme penkis skirtingus būdus, kaip dirbti šiais mažais spritzers į įprastą. 

Pre-Makeup odos stiprinimas

Paprastas grožio miglos panaudojimo būdas yra po to, kai išvalote ir drėkinote odą ir prieš pradėdami makiažo aplikaciją. Apsvarstykite, kad tai yra pirminis gruntas, kuris suteikia odai greitą hidrataciją, tuo pat metu sukuriant puikią drobę jūsų kosmetikai. Pabandykite Mario Badescu veido purškimą su alavijo, žolelėmis ir rozetu ($ 7, saksfifthavenue.com).

Makiažo seteris

“Aš naudoju porą purkštukus per makiažą, kai baigsiu tik tam, kad pridėčiau šiek tiek papildomos hidratacijos prie odos ir padėtų nustatyti miltelius, kad nebūtų išdžiūvęs,” teigia Danielis Chinchilla, makiažo atlikėjas Ariana Grande ir kitų šventųjų. “Urban Decay All Nothing ilgai išliekantis makiažas nustatantis purškalas ($ 30, sephora) yra puikus naudoti, jei turite problemų su savo makiažas nėra ilgalaikis. Tai padeda apsiriboti makiažu ir išlyginti iki 16 valandų. Tai beveik kaip makiažo plaukų lakas, išskyrus tai, kad jis nėra lipnus. “

SUSIJĘS: Patikrinkite 13 plaukų kvepalų, kuriuos turite išbandyti dabar!

Post-Gym, arba, kad atleiskite jus

Greitas spindesis nuo grožio miglos po sporto saliu gali nuraminti odą, atvėsinti jus, sumažinti paraudimą ir atsipalaiduoti. Mes prisiekiu šia rutina. Tai taip pat yra naudinga labai karštose ir drėgnose vasaros dienose. Pabandykite laikyti jį šaldytuve, kad padvigubintumėte ant vėsumo faktoriaus. Mūsų pasirinkimas yra “Norabloom Organic Rose Flower Water Mist” (30 dolerių, Norabloom) arba “Evian Facial Water Spray” (18 dol., Nordstrom.com).

Keliaujant

“Kaip žinome, keliaujant į įvairias vietas gali būti nutekėjimas į mūsų odą, kai pasikeičia klimato sąlygos”, – pažymi garsenybės makiažininkė Brittney Ward, kuri kartu su Naomi Campbell ir Taylor Swift dirba kartu su kitais. Kai keliaujate, ji rekomenduoja purkšti mineralines medžiagas, arba bet kada jums reikės didelio pakartotinio įkrovimo.

“Laikykite [miglą] maždaug penkis ar šešis colius nuo veido ir spritz. Leiskite tai nustatyti maždaug minutę, o tada – labai svarbu – pašalinkite perteklių su audiniu. ” 

Ramus jūsų oda ir protas

Jei susidūrėte su jautriąja oda, saulės nudegimu ar vėjaraupiais, ar tiesiog norite nuraminti savo dvasią, gali būti naudinga grožio migla. Pabandykite Kiehlo kaktuso gėlių ir Tibeto ženšenio drėkinimo rūke (17 Lt, Kiehlo’s).