Jūsų visapusiškas gaivinamasis vaško vadovas

Namuose vaškavimas yra tema, kuri mus patraukia ir siaubia. Viena vertus, patogumo veiksnys negali būti įveiktas, ypač jei esate patyręs veterinarijos gydytojas, kuris yra pakankamai įsitikinęs, kad iš savo techniko išmoksite, bet ant kitaip, nesėkmės galimybės labai padidės, jei nesate įsitikinę, ką darai. Siekdami išprovokuoti proceso bauginimo faktorių, kartu su visa informacija, kurią turite žinoti prieš įdėdami “DIY vašką”, sukūrėme vadovą. Laikykis skaitymo, kad sužinotumėte daugiau dabar.

SUSIJĘS: Kaip padaryti Bikini vašką labiau atsparus

Kaip turėčiau paruošti teritoriją?

Pirmas dalykas, pirma, jūs norite suteikti odai išsamų šveitimo. Išpūtimas iš anksto pašalina negyvą odą, užkerta kelią įaugusioms plaukams, taip pat išlaisvina tuos spąstus, kurie yra įkalami tiesiai po paviršiumi. Jūsų plaukai turėtų būti apie ryžių grūdų ilgį, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai, ir pridėti plaukus kūdikių miltelius, kad jūsų odai nebūtų drėgmės. Dėl to plaukai lengviau laikytis vaško. Jūs norite, kad jūsų vaškas būtų naudojamas toje pačioje kryptyje, kai natūraliai auga jūsų plaukai, tačiau, kai jis išnyks, būtinai traukite į priešingą pusę. Žinoma, rekomenduojama pasirodyti ibuprofeną maždaug 30 minučių prieš pradedant verslą, jei esate ypač jautrus.

Turėčiau dirbti su iš anksto vaškuotomis juostomis arba kietu vašku?

Priklauso nuo to, kur esate vašku. Didesnėms vietoms, tokioms kaip kojos, pasagos ar rankos, rekomenduojame naudoti iš anksto atsipalaidavusias juostas, pvz., “Nads” ($ 9; target.com), kurios turi vien tik paraišką ir sutaupo daug laiko. Pabandykite riebalų rūgšties turinčią formulę jautrioms sritims, tokioms kaip viršutinė lūpa, ir jūsų bikinio linijai, tvirtas vaškas yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tikslesnė tekstūra yra mažiau linkusi lašinti ir sudeginti jūsų odą, ir jums nereikia jokių juostelių pašalinti.

SUSIJĘS: 3 bikini vakuuminės dovanas pirmą kartą išbandykite plaukų šalinimo procedūras

Laikykis – aš galiu padaryti bikinio vašką namuose?

O, taip, bet, Coldplay žodžiais, niekas nesakė, kad tai lengva. Grab rankinį veidrodį, kad geriau padengtumėte tas sunkiai pasiekiamas vietas ir sėdėtumėte ant grindų, kad atsipalaiduotumėte. Tada būsi ten. Dirbkite mažuose skilteliuose (maždaug 2-3 colių kvadratuose) ir palikite vašką nusausti 15-30 sekundžių, prieš pakeldami kraštus, kad traukite.

Ką turėčiau daryti vėliau?

Jei atsilieka keletas ligonių, neuždenkite vaško ant antrojo apvalkalo – jūsų oda greičiausiai bus pakankamai patvari, todėl mes rekomenduojame naudoti pincetas, kad galėtumėte spręsti bet kokius atskirus plaukus. Naudokite aliejaus pagrindu pagamintą produktą, kad išvalytumėte visus lašus ar likučius, tada užpilkite gliukolio rūgštimi suvirškintą preparatą virš viršaus, kad išvengtumėte įvešimo. Mums patinka “Cool Fix by Shaveworks” ($ 26; sephora.com), kuris suteikia sau šalto, raminančio pojūčio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =