Jūs turite pamatyti “China Glaze’s My Little Pony Nail Polishers”

Tk
mylittlepony / facebook

Marianne Mychaskiw

Birželis 14, 2017 @ 9:45

Broniai, žirgai ir nagų dailės entuziastai, džiaukitės – atvyksta mano mažoji ponis nagų lako kolekcija, ir tai yra šlovingas.

Švęsti artėjančią Mano mažasis ponis: filmas “China Glaze” sukūrė 12 dalių nagų spalvų kolekciją, kuri įkvėpė visus mėgstamus ponius (žinote, jei tai yra jūsų dalykas) ir apima visą ROYGBIV spektrą. Nors filmas neatitinka tik rudenį, liepos mėn. Galite pamatyti “China Glaze” asortimentą “Ulta” parduotuvėse, kurio kaina yra 8 doleriai už butelį..

Nedidelis spoileris perspėjimas: Sia daro išvaizdą filme, ir buvo immortalized ir ponis ir nagų lako forma. Dainininke bus išreikštas ponių, pavadintas “Songbird Serenade”, tinkamai užklijuoti savo prekės ženklo triukšmu. Tai buvo tik tinkama, kad ji taip pat gaus savo laką, kuris bus blizgantis nois su holografinėmis spinduliais, ir parduodamas dviejų dalių komplektu kartu su metaliniu auksu. Nesvarbu, ar laikotės “Brony” žaidimų knygos taisyklių, ar tiesiog pamatėte dokumentinį filmą “Netflix” vieną naktį ir yra keistai sužavėtas, mes įsitikinę, kad rasite keletą spalvų, kad atitiktų esamą nagų arsenalą. 

VIDEO: Mano mažasis ponis Gauna Šviežias princas Gydymas

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte visą kolekciją žemiau.