Jūs niekada nesuprantate, kas įkvėpė “Real Technqiues” naujus makiažo šepečius

Miltelių nustatymas yra tylus mūsų makiažo tvarkos herojus. Be dulkių, mes kyla abejonių dėl mūsų pamatų, raudonų akmenų, o pieštukas – per rytą. “Real Techniques” pagaliau suteikia produktui tam tikrą dėmesį, kurį jis nusipelno, kaip vieną iš įkvėpimų už naujo prekės ženklo šepetėlio rinkinio.

Kiekvienas šešių “PowderBleu” mėlynosios voverės kolekcijos šešių dalių šepetėlių šešėlis, kuris paleidžiamas liepos mėnesį, yra sukurtas taip, kad tolygiai paskirstytų miltelius per odos spalvas, kad makiažas liktų vietoje, nepaliekant jo pėdsakų..

SUSIJĘS: makiažo šepetėliai, kurie padės jums gyventi jūsų geriausią suaugusiųjų gyvenimą 2017 m

Kartu su milteliais, nauja kolekcija turi dar vieną muzą: mėlynos voverės. Taip, mėlynos voverės nėra mitinės būtybės, pavyzdžiui, vienaragiai, bet yra dalykai, kurie iš tikrųjų egzistuoja. Tačiau jūs galite kvėpuoti atsipalaidavimu – “Real Techniques” šepečių šeriai nėra pagaminti su faktiniais voverės plaukais, o greičiau imituoja retų kobalto šešėlį iš jų prabangių sluoksnių. Tekstūra taip pat pagrįsta realiu sandoriu. Dar geriau: šepečiai gali atrodyti brangu, bet mažmeninė kaina nuo $ 10 – $ 21.

Rinkinyje yra miltelių šepetėlis, skirtas purtoms ir bronzzeriams valyti, minkštas apdailos šepetėlis su kūgine galvute, skirtu raudonai, ar minkštiklis, švelnus veido šepetukas, skirtas šveitimo pamatams, minkštas šešėlių šepetukas su kūginiu formu, tiksli galva, pliušinis kabuki šepetys, skirtas tepimui ir maišymui ant veido ir décolletage esančių miltelių, ir, galiausiai, miltelių drožlės, skirtos palenkti miltelius.

VIDEO: Nekilnojamas mikrobangų ir kitų grožio procedūrų kainos

Galite įsigyti “Real Techniques PowderBleu” mėlynos voverės kolekcijos tik RealTechniques.com pradžioje nuo 2017 m. Liepos mėn..