Jūsų naujausias užuominimas: “Yu-Be” drėkinamasis odos kremas

Kartą per tą laiką produktas, kuris atrodo visiškai nepriimtinas, mane visiškai nulems. Yu-Be drėkinamasis odos kremas yra vienas iš tų produktų. Matote, šis japonų kremas yra gana paprasto Jane balto stiklainio (arba vamzdžio) su paprastu juodu tekstu ir ryškiu oranžiniu dangteliu. Turinys taip pat nėra aprašymas. Tai šiek tiek geltonos spalvos, tikrai stora, ir kamparo, gydomojo kvapo, kuris išnyks, kai jūs jį pritaikysite. Bet koks senas kremas, tiesa? Klaidinga. 

Nepaisant to, kad daugelis nežiūrint į tai, tai yra drėkinimo palaiminimas, kuris tirpsta į odą ir stebuklingai išgydo net sausiausią odą. Įdomu sužinoti, kaip tai buvo tokia gera, kaip atlikti savo darbą, aš šiek tiek kasti. Pirma, aš sužinojau, kad “Yu-Be” prekės ženklas buvo įkurtas prieš 50 metų, 1957 m., Ir kad jis laikomas vienu iš pirmaujančių ir patikimiausių Japonijos prekių ženklų.

Antra, sužinojau, kad kremas turi a super koncentruoto glicerino kiekio, o taip pat odą maitinančių ingredientų, tokių kaip vitaminas E, B2 ir kamparas.

SUSIJUSIOS: geriausi anti-senėjimo serumai kiekvienam odos tipui

Galite jį naudoti bet kur nori, bet man patinka jį naudoti ant rankų, lūpų ir kojų. Kas gali ginčytis su daugkartinio naudojimo balzamą?

Jis saugo mano kulniukus labai minkštu ir drėgnu, net kai aš važiuoju per dieną su sandalais ar šlepetėmis.

Tiesiog einame parodyti, kad neturėtumėte vertinti produkto pagal jo viršelį.