Jūsų kvailas vadovas, kaip nusipirkti Chloe Kardashian’s Slicked-Back Hair

Pakelkite savo ranką, jei kada nors jaučiate keršydami Kloja Kardašianą, nes ji sugeba dirbti su Dženu Atkinu reg. Ar galite pasakyti #blessed? Malonu, kad esame tame pačiame puslapyje. Bet kokiu atveju, Chloe paėmė į savo programą, kad visiems mums parodytų, kaip ji gauna glamą, ir konkrečiai, kaip ji gauna glamą su nugaros plaukais. Ji mums visiems pasakė: “Man patinka nešioti mano plaukus atgal – tai klasikinis, stilingas stilius, kuris puikiai atrodo, ar jūsų plaukai yra ilgi, trumpi ar tarpiniai! “

Taigi tiesa, KoKo, taip tiesa. Ir dabar už žingsnius! Taip, žinoma mes ketiname ją kopijuoti.

Pirma, paruoškite drėgnus plaukus naudodami “Kardashian Beauty Mousse” ir “OUAI” bangų purškimą. Tada bmažai sausus plaukus su Mason Pearson šepetėliu ir blizgesiu. Kai dirvos yra sausos, naudokite “Kardashian Beauty Flat Iron”, kad sklandžiai ir ištiestų plaukus. Galiausiai, tuse OUAI Plaukų alyvą, kad lygūs plaukai atgal nuo veido ir apdailos su “OUAI” minkštuoju plaukų laku.

SUSIJĘS: “Dascha Polanco” pridėjo aukso lipduką prie jos ponytail ir tai nerealu

Kitas “Atkin” pro patarimas? Purškite ant dantų šepetėlio esančią plaukų dėmę, kad padėtumėte sklandžiausiai išvaizdą. Genijus.

SUSIJĘS: makiažo organizatoriai, kurie pakeis būdą, kaip sekti “YouTube” vadovėlį 

Et voila! Jūs atrodote taip smagu, kaip gali. Daugiau informacijos rasite “Khloe” programoje.