Jawbreaker turi geriausius visų laikų išvaizdos išvaizdus ir priešingu atveju atsisakau tikėti

TK
Alamy nuotrauka

Marianne Mychaskiw

Kovo 12 d., 2017 m. @ 15:00

Pagrindiniai spoileriai tiems, kurie nematė filmuko, yra tarsi toje vietoje, kur jūs buvote? Pasitarkite prie transliacijos vietos ir žiūrėkite Jawbreaker iš karto – tai taip gerai. Aš net dar to nepadariau teisingai šiame rašyme.

Šalia Amatų, Spice World, ir Romy ir Michele’s High School Reunion, Jawbreaker yra vienas iš mano mėgstamiausių visų laikų filmų. Filmas “Rose McGowan”, “Julie Benz”, “Rebecca Gayheart” ir Judy Greer su pagrindiniais vaidmenimis, kaip Courtney, Marcie, Julie ir Fern / Vylette, puikiai atspindi kiekvieną 90-ųjų dešimtmečio tendenciją, kurią bandiau atsisukti, kartu su tamsiu humoras ir puikus gaivus dialogas. Jei nesate susipažinę, sklypas yra toks: norėdamas nustebinti savo draugą Lizą (kurį vaidina Charlotte Ayanna) ir gydant ją pusryčiais savo 17-osioms gimtadieniams, Courtney, Marcie ir Julie pagrobia ją kaip juoką ir stuff jos korteliu iš Courtney automobilio, nežinodamas, kad Courtney į savo burną užpildė jawbreaker. Jie atvyksta į valgyklą, pakelia bagažą ir nustato, kad Lizas sugriebė ant saldainių ir mirė. Jie eina į mokyklą, bando būti normalus, o vėliau, kai jie bando įlipti Lizą į savo lovą namuose, “Papartis” nustato, kad jie įkūnija nužudymo sceną. Manau, kad prasideda linksmumas.

Viskas apie filmą yra toks protingas, ir aš myliu visą dėmesį detalių režisieriui Darrenui Steinui. Pvz., Pamatysite daugybę apvalių formų, pakartotinai siužetuose ir drabužių spintoje, kaip įkandėlį prie Jawbreaker, kuris paskatino jos mirtį. Jis taip pat sąmoningai išleido aktorius iš aukštesniųjų mokyklų amžių kaip aukštasis moksleivis, mokėdamas šiek tiek pagarbos Carrie ir Riebalai, kas nutiko kiekvienam iš minėtų filmų. Yra visas monologas, kuriame merginos kalbėjo apie nago liemenį, vadinamą “Decay”, kuris buvo “90-ųjų” Urban Decay lineup “ir šio įspūdingo prieškambario statramstis? Nuo to laiko jis pradėjo tūkstantį imitacijų.

Tai lengva manyti poetinį filmą, ypač todėl, kad retkarčiais jį išsiverčiau žiūrėti, kai man atsiranda nuotaika, o ryškus grožis atrodo viską patį – aš myliu Rose McGowaną ir apsirengiau kaip Courtney už Halloween 6-oje klasėje ir bandė rasti rožinio lūpų blizgesio Marcy kopiją nešioti, bet daugiau apie tai antrą kartą. Kaip ir berniuko mergaitė, aš apžvelgiau keletą įsimintinų filmo vaizdų. Kaip McGowan’o charakteris Courtney sako atidarymo scenoje: “Paimkite ilgą, sunkų veidrodžio veidą, merginos – tai grožio laikas”.