Išskirtinis: Christian Louboutin išsklaido išsamią informaciją apie jo stiletto įkvėpto nagų lenkų kolekciją

Pavasaris 2014 Bags
Mandagumas

Sarah Walter

2014 m. Liepos 25 d., 9:11 val

Ilgas, kol moterys kūrybino nagų dailę, Christian Louboutin jau pradėjo šį meno ir amatų projektą. “Aš paėmiau butelį raudono nagų lako iš mano padėjėjo ir piešiau jį ant batų dugno. Tai buvo mano prekės ženklo raudono dygsnio pradžia “, – sako garsus avalynės dizaineris, kuris atidaro nagų lako kolekciją, išsidėstą elegantiškuose, giliuose buteliuose, Saks Fifth Avenue. Asortimentas pasižymi 31 atspalviu (50 JAV dolerių pop), įskaitant “Rouge Louboutin”, kurį įkvėpė jo spalvingos raudonos pėdos. “Jei vienas nagų atspalvis turi dėvėti moteris, tai yra tas”, – sako jis. Čia mūsų grožio direktorė Kahlana Barfield patraukia p. Louboutiną.

Kas paskatino jūsų sprendimą patekti į grožio rinką?Norėjau grįžti prie savo šaknų, nes mano parašas raudonasis dusas pradėjo nuo raudono nagų lako butelio. Be to, visada radau klausimą, kokias spalvos nagus moteris dėvi savo batais, ypač mano sandalais. Aš maniau, kad būtų puiku sukurti tikslias spalvas, kurias aš visada įsivaizduoju. Taigi ši nagų kolekcija tarsi pilna šio vaizdo.

Kaip sukūrė nagų lakas buvo panašus į projektavimas batai?Tai yra labai panašus, ypač kai kalbama apie batų silueto ir nagų lako buteliuko projektavimą. Tai viskas apie dėmesį į detales. Procesas prasideda nuo eskizų ir žiūri į kampus.

Kalbant apie butelį, stiletto tipo dangtelis yra puikus.Aš norėjau, kad jis atrodytų kaip meno objektas. Mano tėvas buvo dailidė, todėl aš esu iš meistriškumo fono. Man labai svarbu padaryti kažką gražaus. Tiesiog pagalvokite apie žodį “grožis”. Negalėjau įeiti į teritoriją su kažkuo negražiu!

Kad to nepadarėte!Aš taip pat norėjau, kad butelis būtų kažkas, dėl kurio moteris reikėjo laikytis savo nagų. Aš norėjau, kad tempas būtų sumažintas. Tai beveik kaip kaligrafijos rašiklis, kurį naudojate grakščiai parašyti ant nagų.

Surinkime 31 lakas. Pasakyk man apie Rouge Louboutin, tavo parašo raudoną atspalvį.CL: Tai imituoja raudono dygliaryklio spalvą, bet dar svarbiau, tai visiems giriasi. Tai buvo labai svarbu man. Mes labai sunkiai dirbo ir ištyrėme kiekvieną odos toną, kol nepasiekėme.

Jie sako, kad lytis yra ant kulno. Ar galėtumėte pasakyti tą patį ir nagams?CL: Tai ne seksualus kulnas; tai moteris keliauja prie kulno. Tas pats pasakytina apie nagus: tai ne nagų ilgis; tai gestai ir išraiškos, kurias moteris su savo rankomis daro viliojanti.

“Christian Louboutin” nagų lako kolekcija dabar prieinama Saks Fifth Avenue, Neiman Marcus, Bergdorf Goodman ir pasirinkite “Sephora” parduotuves.

Spauskite per galeriją, kad pamatytumėte, kas įkvėpė įvairius “Louboutin” kolekcijos atspalvius!