Išskirtinis: “Bite Beauty” paleidžia skysčius lūpų dažus

“Bite Beauty” yra prekės ženklas, kuris galiausiai leido tiek organiniams grožio produktams, kuriuose nėra kenksmingų cheminių medžiagų ir aukštas pigmentas, ilgalaikis makiažas. Jų naujausias papildymas – tai viskas, ko norėtumėte vasarą – mėgstamiausias kultukas “Amuse Bouche” lūpdažyje liute, skysta formulė. Jų “Liquified” lūpdažis, kuris liepos mėnesį paleidžiamas tik “Sephora” už 24 dolerius kiekvienoje iš 12 privalomų atspalvių, yra pagamintas iš tų pačių maistinių medžiagų, apie kurias žinoma “BITE”. Su burnos dangteliu aplikatoriumi jis taikomas kaip blizgesys ir išdžiūsta į pusiau glazūruotą apdailą. Mes kalbėjomės su “BITE Beauty” prekės ženklo įkūrėja Susanne Langmuir apie savo naujausią versiją.

tk
Mandagumas

SUSIJĘS: lūpų produktų kokteiliai Stiliuje‘s grožio komanda mėgsta

Daugelis žmonių gali nežinoti, kad visi “BITE” gaminiai iš tikrųjų yra maisto produktai.

Aš buvau įkvėptas naudoti natūralius, ekologiškus ir maistinius ingredientus, nes moteris paprastai naudoja lūpų dažą 5 kartus per dieną – liucuosite lūpas ir dėl to valgysite savo lūpas! Natūralūs ingredientai yra maistinių medžiagų ir sveikų aktyvumų, kurie palaiko lūpas su kiekviena paraiška, ir tiesiog prasminga naudoti ingredientus, kurie suteikė daugybę spalvų, spalvingos tekstūros ir naudos sveikai!

Moterys sako, kad valgyti daugiau nei 3 svarus. iš lūpdažo jų gyvenime – padarė šį veiksnį į savo formulę?

Taip !! Jei gaminį naudojate daug kartų per dieną, kodėl gi ne, kad jis jums tinka? Kosmetika niekada neturėtų būti kažkas, dėl ko turime nerimauti!

Koks buvo jūsų įkvėpimas specialiai “Amuse Bouche Liquified Lipstick” pristatymui?

Po “Amuse Bouche Lipstick” sėkmės, norėjau sukurti “satiny” lūpų apdailą, kuris buvo aukštas pigmentas, prabangiai tekstūruotas, skanu ir ryškiu spalvų asortimentu. “Amuse Bouche” skysčio lupos formulė puikiai tinka!

Ar yra pagrindinių jūsų mėgstamų ingredientų, kurie yra unikalūs šiam produktui?

Aš pakeitė silikonus, kurie paprastai naudojami skystų lūpų sudėtyje su sveikais, drėgmę turiningais ingredientais, tokiais kaip Manoi Sviestas – drėkinantis Tahitio sviestas, kuris apsaugo Manoi Gėlės su kokosų aliejumi. Tai sukuria neįtikėtiną lūpų tekstūrą ir aukštos kokybės spalvą.

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”

Tekstūra yra tokia kreminė ir prabangi. Ar manote, kad moterys eina nuo matinio?

Nors matinis visada bus pagrindinis lūpų apdaila, tendencija daro kelią lūpoms drėgnai, raustai ir glossieriai. Šiek tiek daugiau drėgmės formoje sustiprina ir stiprina lūpas, todėl jie atrodo saldūs ir sveiki.

Aš myliu spalvų asortimentą. Kaip jūs jį susiaurinote iki šio 12 atspalvių redagavimo?

Aš norėjau sukurti spalvas, kurios buvo visiškai naujos ir paprastai nėra randamos kitose kolekcijose. “Amuse Bouche Liquified” lūpų dažai yra “AMAZING” – prislopintos, sudėtingos ir įdomios spalvos, kurios atrodo originalios ir gražios ant lūpų.