Šis serumas iš esmės padeda pašarų jūsų odos jaunimui

Kai sužinojau iš savo dermos, kad kolagenas pažodžiui maitina kolageną jūsų odoje, išpilstydamas jį, kad jis atrodytų labai jaunatviškas, aš paėmė jį sau, kad padarytų ryškias pastangas uždengti savo kūną produktais, kurių sudėtyje yra vitamino C, taip pat gauti savo kasdienes maistines vertybes. Jei yra kažkas, kurį aš vertinu, tai mano jaunatviškas švytėjimas, ir aš norėčiau, kad jis prisilietų kuo ilgiau, jei net ir amžinai.

Laimei man, Ole Henriksonas taip pat vertina dienos odos kolageno dozę ir nori padėti mums visiems atrodyti jaunatviškai amžinai … naudojant neįtikėtinai juodąjį serumą, kurį mes įtraukėme į mūsų birželio kosmetikos krepšį. Aš tikrai esu apsėstas savo švytėjimu. Sužinokite, kodėl toliau. 

Kas vadinama:

Ole Henrikseno tiesos serumo vitamino C kolageno stipriklis

Kiek jis nustatys tave:

Bikini vaškas “J Sisters” (sans tip) arba … $ 72; olehenrikson.com

Kas daro ypatingą:

Tai kasdienis vitaminas jūsų odai, kad padėtų jausminti, padidinti kolageną ir sušvelninti smulkių linijų bei raukšlių išvaizdą.. 

SUSIJUSIOS: Šis “Self-Tanner” taip pat pasireiškia jūsų naujais SPF BFF

Kas tai už?

Visi odos tipai, norintys kovoti su senėjimo požymiais

Kada jį naudoti:

 Ryte kreipkitės į švarų veidą, kaklą ir dekoltę. Sekite drėkintuvu. 

Ką tai jaučia:

Jo bevandenė formulė yra nesvari ir greitai absorbuojanti

Ką jis kvepia:

Apelsinai!

SUSIJĘS: Šis “Teeny-Tiny” lūpdažis pakuoja rimtą Punch

Ką sako internetas:

☀️igiMorning !! ☀️�� (aš rimtai nenorėjau išeiti iš lovos šį rytą. Aš buvau toks išnaudotas! Bet čia aš esu, mano veidas baigtas!) ️) 1 tepė # LaRochePosay #TolerianeDermoCleanser 2 tepė # AnneSemonin #BotanicalToner 3 tepė # OleHenriksen #TruthSerum 4 teptukas #SundayRiley #StartOverEyeCream 5tei⃣ # Remede #AlchemyAdvancedMoistureEmulsion 6tep # LaRochePosay #Andhelios SPF 45 �������������������������������������������������������������������� �������� #skincareluxury #skincareroutine #skincareregime #incenorobsessed #bblogger #beautyblogger #beautybloggers #beautycommunity #passportbeaute #carolinehironsmademedoit #carolinehirons

Nuotrauka, kurią paskelbė “Makeup by ANGEL �� (@passportebeaute)”

REGRAM: @ yolanda.eva.sales turi tinkamą idėją. Nėra tokios odos kaip tiesos serumo oda. Suraskite #OleGlow #OleHenriksen #Skincare #Summer

Nuotrauka paskelbta OLEHENRIKSEN �� (@ole_henriksen)

Ką sako ekspertai: 

“Tiesos serumas pasižymi visame pasaulyje žinomu kultu dėl penkių vitamino C šaltinių, kurie suteikia tokį ryškų ir netgi tamsų odos toną. Mes vadiname Ole Glow ir kiekvieną kartą, kai pažvelgsime į savo veidą, būsite šypsokis. veidrodis “, – sako steigėjas Ole Henriksenas.