Šis Retinolio produktas yra jautrios odos “Gamechanger”

Gyvenimas yra pilnas dalykų, kuriuos mokote toleruoti: viešuoju transportu, išdeginta lemputė jūsų vonios kambaryje ir naktiniai telefono skambučiai su mama. Galite vaikščioti, nusipirkti naują lemputę ir sumažinti bendravimą su savo šeima, bet jūs žinote, ko negalima pritaikyti? Sudedamosios dalys, kurias gali elgtis jūsų odos tipai. Dermatologai pakartoja retinolą kaip veiksmingiausią senėjimo požymių atstatymo ingredientą, pavyzdžiui, smulkias linijas ir raukšles, kartu su tamsiais dėmiais ir netgi spuogais, bet naudojant jautrinančią odą retinolio, jūsų veidas gali atrodyti griežtai, sausai ir švelniai.. 

Žinoma, ingredientas gali būti veiksmingai įrodytas, tačiau taip pat žinoma, kad jis erzina. Taigi, ar retinolis yra naudingas jautriai odai? Jeannine Downie, MD, FAAD, dermatologas ir Image Dermatology P.C. direktorius. Montclair mieste, Naujasis Džersis, patvirtina, kad retinolis gali būti grubus jautriai odai, nes jis gali būti džiovinamas, tačiau odos tipui vis tiek gali būti naudinga jį naudoti.

SUSIJĘS: Grožio produktai Retinol naujokui reikia žinoti apie

Vienas iš mano vonios spintelių yra pilnas atmestų produktų, tokių kaip retinolio drėkikliai, suformuotos jautriai odai ir retinolio kremai jautriai odai, kurią aš bandžiau ar tik vieną kartą ar šiek tiek kartų, kol juos pašalinsiu. Visa mano nesėkmė prasidėjo su ingredientu, paskatino mane manyti, kad mano oda yra pernelyg jautri, kad patirtų retinolio stebuklus.

Nors dermatologai pasakys, kad bet koks pradinis dirginimas, vartojant retinolio produktus, yra tik inicijavimo laikotarpis, manau, kad odos priežiūros produktai neturėtų padaryti jūsų veido skauda nuo jų naudojimo. Mano odos tekstūra atrodė sluoksniuoju, po kiekvieno retinolio pagrindu pagaminto produkto, kurį aš mėgindavau, mokyklos klijais, todėl aš nulaužiau rankas ir nustojau bandyti sudėti ingredientą prie odos. Būtent tada aš nustojo ieškoti, kad sekmadienį Riley’s “Luna Sleeping Night Oil” ($ 105; sephora.com) – išimtis iš jos retinolio pirmtakų – atėjo pas mane, kai jo pavyzdys nusileido ant mano stalo. 

Sekmadienis Riley yra odos priežiūros prekės ženklas, kurio produktus aš ir kitas internetas žino ir myliu. Kiekvienas iš jų turi unikalią ingredientų kokteilį, keistą pavadinimą ir sudėtingą minimalistinę pakuotę.

VIDEO: vienas iš šių $ 3 lūpų balzamas yra parduodamas kas antrą kartą visame pasaulyje

Luna Sleeping Night Oil nėra išimtis. Retikolio pagrindu pagaminta formulė yra skirta vartoti per naktį, kad galėtumėte miegoti gydant senėjimo ir spuogų požymius. Tai taip pat sutvirtintas su raminančia ramunėliais ir mėlynomis Tanzy, kuri suteikia aliejaus turtingą, spalvą. Raminantieji ingredientai mažina paraudimą ir skatina šviesesnę, labiau tonizuotą veido odą. 

Vis dėlto, nors prekės ženklo svetimų tematikos spuogynų linija pakeitė mano nuomonę dėl salicilo rūgšties ir greitai žudo bet kokią zitą, kuri nusprendžia įsiveržti į mano veidą, buvau skeptiška, kad aš turėčiau tiek pat sėkmės su “Luna Sleeping Night Oil”, nepaisant jos statuso kulto mėgstamiausias odos priežiūros produktas.

Vieną mėnesį aštuonias savaites naudoju alyvą per naktinę rutiną, todėl mano oda nematė tvirto ar sauso. Alyva nusileidžia į mano odą taip, kad mano veidas ryte nėra riebūs, o jo mėlynas atspalvis nepalieka mano pagalvių su Windex panašiais plyšiais ant jų. Tiesą sakant, tamsios dėmės ant mano žandikaulio nuo praeities ištrūkių yra žymiai lengvesnės, ir viena juokiasi linija, kurią aš nepagrįstai pakabinamas, yra daug mažiau pastebima, nes aš pradėjau slanuoti Luną prieš miegą.

Jei turite jautrią odą, kaip ir aš, Dr. Downie rekomenduoja naudoti retinolio preparatus du kartus per savaitę, kad sumažėtų sausumo pavojus. Sumažinimas į naują produktą taip pat padės išvengti ar pastebėti bet kokį kitų ingredientų sudirgimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − 51 =