Šis odos senėjimo drėkinamasis kremas yra neįtikėtinas

Paprastai ketvirtos dienos pabaigoje manau, kad mano oda nusilpusi nuo mano veido. Galbūt tai atsitiko dėl mano pernelyg sudėtingo darbo grafiko ir įsipareigojimų, treniruočių ir socialinių renginių planavimo, kartu su būtinybe sugadintą įprotį nenaudoti pakankamai vandens ir nuleisti tris puodelius kavos per dieną. Nepaisant to, aš esu įsitikinęs, kad atrodo, kad man buvo 20 metų tik penkias dienas – atvirkštinis Benjamin Button-ing, jei norėsite.

Po vienos ilgos ir ypač nepatogios penktadienio pamačiau blogiausią. Mano oda buvo mažiau elastinga, mano veido septyniasdešimt septyniasdešimt septyniasdešimt septynerių metų. Taigi, aš nusprendžiau pasikeisti savo reguliaraus vakaro drėkintuvą už kažką su šiek tiek daugiau anti-senėjimo ir reparative oomph. “Chantecaille Bio Lifting Cream +” (342 doleriai; nordstrom.com) tinka sąskaitai, skirtai penkiems skirtingiems augalų kamieninių ląstelių ekstraktams, siekiant kovoti su visais pastebimais senėjimo požymiais ir apsaugoti odą nuo sutrikimų, susijusių su drėgmei ir antioksidantams.

SUSIJĘS: Kaip sausinti žieminę odą

Šilkokia, tačiau itin turtinga formulė pagaminta su kavos ląstelių ekstrakto be kofeino, plantago kamieninių ląstelių ekstrakto, bionimfinės peptidinės kamieninės ląstelės, aviečių kamieninių ląstelių ekstrakto ir Daphne kamieninių ląstelių. Kartu šie ingredientai yra skirti sumažinti smulkių linijų ir raukšlių išvaizdą, sudrėkinti ir pakelti odą, mažinti uždegimą, drėkinti ir ryškėti, tuo pačiu metu įdegio antioksidacinę apsaugą į odą..

Visą mano veidą (viską, išskyrus mano kaktą, nes … egzema) kiekvieną naktį, aš ar kitą savaitę. Kadangi tai gana sunki, siūlau jį naudoti kaip naktinį kremą, nors svoris nereiškia, kad tai nepatogu. Jūsų oda akimirksniu jaučiasi mažiau paruošta ir stora, ir įsisavina per kelias minutes, paliekant užgniaužimą.

VIDEO: 5 efektyvūs serumai už 25 USD

Praėjus tik dviem dienoms, pastebėjau, kad mano oda, ypač aplink mano smakrą ir apatinę mano skruostų dalį, atrodė pliuški ir tvirta. Negaliu garantuoti, kad užpildytos raukšlės, bet manau, kad prekės pavadinimas yra “pakelti”.

Aš padariau Naujųjų metų rezoliuciją gerti daugiau vandens, bet nemanau, kad aš nebesijuosiu, kaip sugadinsiu savo tvarkaraštį su įvykiais, ir netrukus sukursiu didžiulius darbų sąrašus. Tikiuosi, kad dabar, kai turiu šį mažą stiklinę kubelą, sėdintį ant mano vonios kambario, mano stresas ir nuovargis nebus parašyti visame mano veidas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 + = 34