Šis nudeginimo akių balzamas yra jūsų atsakas į išnykimą

Poetiškas vaškavimas apie akių kremą yra man normalus dalykas. Nors tai yra produktas, kad moterys savo 20s stebisi, ar jos tikrai reikalingos, be jos negaliu pereiti per savo odos priežiūros procedūrą. Ar tai, kad aš bijau krantų kojų? Na, duh. Bet tai taip pat yra todėl, kad kai aš išnaudojamas arba kai mano oda yra dehidratuota, įrodymai yra parašyti visame mano veidą. Gana pažodžiui, taukai, tamsūs apskritimai ir nelygios odos tekstūros, ir iš tiesų niekas neslėpia.

Prevencija, šiuo atveju, yra gana krūtinė svarbi, ir per pastaruosius keletą savaičių vienas akių kremas ypač turi “Back-Lancôme Visionnaire Eye Cream Advanced Multi-Corrective Eye Balm” ($ 65; sephora.com).

Lancôme Visionnaire Eye Cream Advanced Multi-Correcting Eye Balm
Mandagumas
Lancome
65 $

APSIPIRK DABAR

Skirtingai nuo daugelio kitų produktų, kuriuos naudojau ir kaip rodo pavadinimas, tai balzamas, o ne kremas. Tai rodo tekstūrą ir jaučiasi kaip riebios, lengvos, lengvai absorbuojamos taukai, kuriuos galite naudoti ant sausų odos pleistrų.

Jo teiginys, kad šlovė yra tai, kad maždaug per mėnesį turėtumėte matyti sumažėjusį tamsių ratą, raukšles ir smulkias linijas, tačiau jis turi akimirksniu, kai reikia pašalinti netobulumus (t. Y. Netolygų odos toną), hidrataciją ir niežėjimą.

Aš apie tave nežinau, bet, kai neturiu gero nakties miego, aš pasiekiu visus tris. Aš pritaikiau šį produktą ir jautėu, kad drėgmė nusileidžia giliai į mano odą, bet vis tiek manė, kad aš naudoju lengvą grietinėlę, ir aš galėčiau sluoksnį užsidaryti maždaug dvi minutes vėliau.

SUSIJUSIOS: Kaip pagerinti blakstienas kiekvienu pastangų lygiu

Tačiau labiausiai įdomus dalykas apie šį produktą yra tas, kad jis pagamintas tuo, ką jie vadina “HydraBLUR” technologija, o tai reiškia, kad susilieja su trūkumais. Iš karto, mano oda po mano akimis jautėsi ir atrodė sklandžiau Tai iš tikrųjų gerai veikia kaip gruntas prieš makiažą ir pamatą tuo atveju, nes mano produktas tada sluoksniai ant mano odos lengvai.

Nors per pastaruosius keletą savaičių buvo sunku pasiekti nepakankamo dėmesio, dėka šio kremo niekas kitam nereikia žinoti.