Šis modelis atrodo * Tiksliai * Panašiai kaip Kendall Jenner

Aš nežinau apie tave, bet aš atidžiai ištyriau įspūdingą panašumą, kai seserys Kardašianas / Jenneras taip smarkiai tarpusavyje susiduria, kad kartais sunku suprasti, kas yra kas, kai jie keičiasi Snapchat. Rimtai, tai patikrinkite ir bandykite nesupainėti.

Bet pasirodo, kad vienas iš jų turi doppelgänger, ir ji net nėra susijusi su Kardašianų šeima. Mes išdrįstume atspėti, bet jei čia negalėsite keletą patarimų:

����

Kate Bogucharskaia (@ foxy1kate) paskelbta nuotrauka

��

Kate Bogucharskaia (@ foxy1kate) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: internetas vyksta beprotiškai per šią aktorę, kuri atrodo kaip Kendall Jenner ir Selena Gomez

O, taip, Kendall turi dukrą ir jos vardas yra Kate Bogucharskaia. Kaip ir Jenner, ji taip pat yra modelis ir turi keletą gana didelių koncertų savo vardu – pagalvokime “Dolce & Gabbana”, “MSGM” ir “Oscar de la Renta”. Jūs žinote, normalus, atsitiktinis dalykas, apie kurį tik sapnuojate. “Bogucharskaya” dirbo kaip floristė mažame Rusijos kaime, kai ji buvo atrasta ir dabar gyvena Niujorke, kur ji aiškiai yra didėjanti žvaigždė scenoje – ji turi daugiau nei 67K “Instagram” pasekėjų, ir atrodo, kad dauguma jų žiūri akivaizdus panašumas su Kendallu.

Naujas “French Revue de Modes” dangtelis Fotografas: Thierry LeGoues Modelio redaktorius / stilistas: Marcell Rocha Plaukų stilistai: Benoit Moeyaert Makiažo atlikėjas: Linda Gradin #model #cover #katebogucharskaia #lindagradin #benuetmoeyaert #thierrylegoues #marcellrocha #editorial #kateb #valentino # frenchrevuedemodes #nextmodels

Kate Bogucharskaia (@ foxy1kate) paskelbta nuotrauka

Rytas ��

Kate Bogucharskaia (@ foxy1kate) paskelbta nuotrauka

Vienas pasekėjas netgi nuėjo toliau ir sakė, kad ji atrodo kaip Kendall mišinys ir Bella Hadid. Tai yra daugybė supermodelinių vibesų, kuriuos gali valdyti vienas žmogus. Kinda apsėstas, nors. Mes prognozuojame didelius dalykus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − 16 =