Šis Jewel-Toned Ombré Mani suteikia mums visus pavasario jausmus

Galbūt jūs negalėsite prekiauti visais savo žiemos spinta dar lengvesniems audiniams, bet oras neturi įtakos jūsų nagų dailymui. Išsaugokite savo “Coachella” vainiko gėles ir atlikite savo pavasario manikiūrą tiesiai iš šio išskirtinio vandens juvelyrikos tonikuoto manikiūro, kurio metu jūs sapnuojate savo “Out-of-Office” dienas baseine..

“Sally Hansen” pasaulinio spalvų ambasadoriaus Madeline Poole sukurtą dizainą taip pat negalėjo lengviau sukurti namuose. Sekite Poole žingsnis po žingsnio žemiau, kad galėtumėte ieškoti sau.

Mandagumas

SUSIJĘS: 10 “Pink Nail Polish” atspalvių, kad užbaigtumėte savo tikrąjį tūkstantmečio išvaizdą

1 žingsnis: Taikykite Sally Hansen spalvų terapijos nagų ir odelių aliejų ($ 7; target.com) ir masažuojate odelių plotą. Prieš dažymą pašalinkite iš nagų plokštelės alkoholiu ar nagų lako valikliu.

Sally Hansen Nails - 1
Mandagumas

2 žingsnis: užpilkite 2 sluoksnius Sally Hanseno spalvotosios terapijos vėsioje agurklyje (7 doleriai; walmart.com)..

Sally Hansen Nails - 3
Mandagumas

3 žingsnis: naudokite makiažo kempinę supjaustyti per pusę, kad lengvai pritaikytumėte Sally Hanseno spalvų terapiją “Bamboost” (7 dol., Walmart.com). Koncentruokite spalvą prie nagų vidurio ir sumaišykite aukštyn link laisvo krašto. 

Sally Hansen Nails - 2
Mandagumas

VIDEO: meistras “Seeing Stars” manikiūras

4 žingsnis: norint sukurti lygaus mišinio, išpilkite nedidelę “Sally Hansen” spalvotos terapijos perteklių į “Cool kurpius” ir įpilkite tamsiai žalios spalvos ir vidutinio atspalvio žalią mišinį į nagų centrą, kuriame yra dvi spalvos. Tai leis sklandžiau sumaišyti.

Mandagumas

5 žingsnis: pakartokite šį žingsnį, naudodami spalvotą spalvą, Sally Hanseno spalvų terapiją tealoje gera ($ 8; ulta.com). Toliau maišykite spalvas, kol būsite patenkinti perėjimu. 

Mandagumas

6 žingsnis: leidžiant nagams išdžiūti per 5 minutes, panaudokite Sally Hanseno spalvų terapijos viršutinį dangtelį ($ 7; target.com), kad galėtumėte toliau maišyti ir plombuoti spalvas.