Šis “Insta-Worthy” odos priežiūros priemonė išjungia jūsų veidą per kelias sekundes

“Google” niekur nesiruošia, bet jei norite sužinoti, kur gauti geriausią latte, mezcal kokteilį ar derlių “Levis” bet kuriame mieste, greita slinktis per Instagram gaus atsakymus.

Tas pats pasakytina ir apie naujus grožio tendencijas. Jei pakankamai dėmesingai atkreipsite dėmesį į butą, kuriame jūsų draugai ir tinklaraštininkai skelbia savo kanalus, greitai susirasite bendrą temą: yra vienas produktas, kurį, atrodo, vis dar naudojasi (ir myliu).

SUSIJĘS: Tam yra “Crystal”: kodėl jums reikia gydomųjų kristalų į jūsų odos priežiūros įprastą

Tai, kaip aš atėjau visoje “Jade Rollers” – odos priežiūros priemonės, kuri yra daugiau nei tik gana “Instagram” įrašas. Kadangi praėjusį pavasarį mano pašarai buvo tankiai apgyvendinti su ritinėliais, bet įrankis neparodė daugiau nei “Herbivore Botanical’s Jade Facial Roller” ($ 25; herbivorebotanicals.com), todėl kreipiuosi į žalią odos priežiūros prekės ženklą, kad sužinotumėte, kokią naudą galite masažuoti veidas su nefrito ritinėlio, kartu su tuo, kaip jį naudoti.

“Loveee” naudodamiesi veido aliejais ir nefrituoto ritinėlio ryte, kad pajusite daugiau mieguistumo ir mažiau nelygus. gavau savo kaip Kalėdų dovaną – ar kas nors kitas naudoja vieną? Jei taip, kokie yra jūsų mėgstamiausi serumai? Man patinka keisti tai, ką naudoju, kai baigsis. Šiuo metu aš bandau Orchidą “@ HerbivoreBotanicals”, bet aš taip pat esu apsėstas @ leahlaniskincare “Siren Serum”.

LINDSEY PRUITT (@lindspruitt) bendrai naudojama žinia

Jade voleliai nėra techninis progresas odos priežiūros srityje. Nuo septintojo šimtmečio jie buvo Kinijos odos priežiūros procedūrų pagrindas, ir manoma, kad jie turi gijimo ir apsaugines savybes. Rankiniai masažuokliai paprastai yra dvigubai sudaryti su dviem jade akmens galvomis, kurios tariamai skatina kraujotaką, mažina patinimą ir padeda jūsų odos priežiūros produktams prasiskverbti giliau. Iš esmės jie turėtų būti greitas, lengvai išgydomasis kasdienio odos priežiūros kova, kaip antai tamsūs po akies rutuliai ir išpūtimas nuo nuovargio. Apyvartos padidėjimas taip pat gali padėti išlyginti smulkias linijas ir raukšles.

Remiantis prekės ženklu, labiausiai žinoma nauda nešiojamojo ritinio naudojimui yra ta, kad padeda sumažinti veido paraudimą ir uždegimą dėl stagnacijos limfinės sistemos. Jade volelis gali padėti skatinti limfinę sistemą, kuri savo ruožtu mažina uždegimą ir uždegimą. Kitos naudos yra veido blizgesių paryškinimas, porų sugriežtinimas (ypač jei jį prieš pat naudojimą įdėkite į šaldytuvą keletą minučių), taip sumažindamas smulkių linijų išvaizdą ir padidindamas kraujo apytaką, tiesiog įvardydamas keletą.

VIDEO: 5 produktai, padedantys sušvelninti jūsų odą

Norėdami gauti geriausius rezultatus, prekės ženklas rekomenduoja naudoti ritinėlį po ištraukimo iš dušo arba odos valymo. Nors pradėsite matyti įspūdingų rezultatų, jei kasdienis naudojimas bus tęsiamas, masažuojant veidą nudažytuoju ritinėliu galėsite nedelsiant atsikratyti įtampų, paleisdami juos palei pirštus ir žandikaulį.

 

Naujieji metai New Productsomething�� Hi guys Happy 2018! Sausis yra mano b-day mėnuo bet koks kitas Ožiaragis ten? ����♀️ Gerai kai kuriuos iš šių produktų aš naudoju nuo gruodžio pradžios kitų, aš gavo neseniai. Visi jie yra santykinai nauji gaminiai, pirmieji įspūdžiai žemiau ❤️. �� * “Matcha” kanapių švelnus valiklis #krave Aš naudoju tai 5 dienas kaip antrą / ryto valymą. Tai turi gelio konsistenciją, kuri “skleidžia”, paprastai man nepatinka švelnūs valikliai, nes dauguma jų palieka odą jausmingą ir sausą. Tačiau tai daro ne! Užuot paliekus mano odai jaustis švieži ir minkšta. Taip pat kvapas primena man rašymo lol (kuris man patinka). �� * Deep Cleanse #tatcha Šiuo metu aš palieku mano odą jaustis sienos linija “pykinantis švarus”. Tai gali būti bc mano oda šiuo metu yra daugiau sausa, aš perskaičiau, kad tai idealu normaliai riebiai odai (taigi aš norėčiau ją išsaugoti vasarą). Be to, tai turi švarų kvapą, šiek tiek vaisių dalelės jaučiasi švelni ant mano odos, ir ji vidutiniškai plinta. ��Auto Teisingas akių kremas #sundayriley Gavau mano akyse greitą blizgesį. Deja, aš naudoju tik šiek tiek ir tada aš turėjau sustoti, nes ji davė man milia intys. ��Banana Bright Eye Creme #olehenriksen Tai yra nauja nauja. Kol kas man patinka kreminės tekstūros ir akių švytėjimas, bet aš jus atnaujinsiu. �� * Pink Cloud Moisturizer #herbivorebotanicals Šis vaikinas yra toks gražus! Man patinka tai tekstūra, kaip ji kvepia kaip šviežios rožės, kaip ji gerai dėvi pagal makiažą (nekelia ant manęs) ir kaip jai būdingas drėkinimas. Nakties metu aš manau, kad jis yra šiek tiek daugiau. �� Kokoso vandens kremas #firstaidbeauty Dovanos iš mano sis ❤️. Ji turi lengvą gelio konsistenciją ir ji kvepia kaip kokosai. Pirmą kartą jausmas gerai, gana gaivus, bet netrukus po to, kai jis pradeda girtis mano veidą. Aš išbandžiau jį keletą kartų, bet visada tai daro :(. �� * Dėmės kankinantis spuogų gydymas #tarte Aš išsiveržėu dėl savo dietos. Laimei, tai puikus darbas. Tai arba visiškai pašalina dėmę, arba ji daro jį atrodyti daug mažesne. Man patinka, kaip tai aišku, kad taip mano taip neklausiama manęs “o jūs turite zit kremas?” ��. * PR apdovanotas

“Adri” (@sortofobsessed) bendrai paskelbta nuotrauka

 

Masažuojant veidą su ritinėliu, pradėkite nuo veido vidurio pagal akis ir skruostikus ir eikite link plaukų linijos. Tada eikite link žandikaulio, pradedant smakro viduryje ir eikite link ausies apačios. Baigti nuleiskite kaklo šonus link klaviatūros centro. Prekinis ženklas sako, kad tai gali padėti išsiųsti visus tuos, susidariusius veidui, link kūno centro, kur galima detoksikuoti ir apdoroti.

 

Naudojant nešvarumų ritinį kartu su kitomis odos priežiūros priemonėmis, įrankis ne tik lengviau slidės, bet prekės ženklas teigia, kad jis taip pat gali padėti jūsų mėgstamam veido aliejui arba serumui pasiekti giliau į jūsų odą, o ne sėdėti ant jo tolimiausio sluoksnis.