Šis gydymas suteikia jums “Mega Lashes” be priauginimo

Lash Lift yra blakstienų liemenėlių grotelių ekvivalentas – gydymas iš karto suteikia juos, pakeliamas, atskiriamas ir papildomas apibrėžimas, nenaudojant prailginimo ar kenksmingų cheminių medžiagų.

Pieštuku, kaip švelni alternatyva blakstienų priauginimui, blakstienų keltuvas iš esmės paima natūralius plaukus, kuriuos dengiate dangteliu, ir suteikia jiems dramatišką raištelę, tinkamą tušo reklamai. “Kai pirmą kartą išgirsite gydymą, atrodo, kad turite tikrai puikaus tušas, net kai einate į vandenį”, – aiškina Niuorko miesto “Boom Boom Brow Bar” ekspertas Nicholas Garcia. “Nuo pradžios iki pabaigos trunka apie 25 minutes, tai trunka nuo 6 iki 8 savaičių, o kitaip nei su plėtiniais, galite nudeginti akis, nešioti makiažą ir nepažeisti natūralių blakstienų”. Palyginimui, jie yra gana žemo lygio priežiūra. “Garcia” pažymi, kad praėjus valandai po gydymo jūs galite įdėti tušą, jei tikrai norėtumėte, jei nenorite pašalinti jokių aliejų turinčių makiažo valikliu. 

VIDEO: 10 geriausių blakstienos augimo serumų rinkoje

SUSIJĘS: Kaip atkurti iš blakstienos pratęsimų

Pirmiausia pasitarkite su savo ekspertu – jei blakstienos natūraliai yra labai trumpos, gali būti, kad tai nėra geriausias gydymo kandidatas. Jūsų technikas pradės naudoti medicininiu būdu priklijuotą klijų, ant kurio tvirtinamas silikono lazdele. Tada jie klijuoja jūsų blakstienų galus prie strypo, kad sukurtumėte figūrą, o po to – kreatinino serumo sluoksnį, kad suteiktumėte formą. “Mes naudojame prekės ženklą” Elleebana “, kuriame naudojami švelni ingredientai. Griežčiausiu ingredientu yra alkoholis, kuris yra kėlimo tirpale, tačiau mes sekite jį nustatymo tirpalu, kuriame yra daug drėkinančių ingredientų, tokių kaip alavijo ir glicerino,” pridūrė Garcia. . Kėlimo serumas nuimamas maždaug po 8-10 minučių, priklausomai nuo to, kiek plaukai yra stori, po to tęsiamas 4-8 minučių sustojimo tirpalas. Garsija paprastai rekomenduoja gauti atspalvį kartu su gydymu, ir jei nuspręsite tai padaryti, papildomas žingsnis užtruks maždaug dar 10 minučių. Po to formulė nušluostoma, jūsų blakstienai atsiremia neklijuotomis, o jūs galite pradėti savo gyvenimą.

Priežiūra taip pat yra mažiau brangus nei blakstienų priauginimas. Kadangi tai yra jūsų natūralios blakstienos, vis tiek galite naudoti tušas ir blakstienų serumą, jei tai paprastai būta. Pirmosiomis dviem dienomis po jūsų krūtinės lopšio pakėlimo Garcia rekomenduoja išlaikyti veidą nuo karšto vandens duše, taip pat negerinti veido, nes karštis gali deaktyvuoti tirpalą ir keisti aliejaus makiažo valiklius kitam kelios savaitės. Jei jūs linkęs miegoti ant skrandžio ar šono, laikykite šluostę šalia savo lovos, kad galėtumėte nuplauti blakstienas prieš miegą, o kai ryte atsibundai, tai visada yra geroji praktika, net jei ne “turi tvirtą keltuvą.

Po maždaug 6-8 savaičių, tai yra natūralus blakstienų augimo ciklas, pradėsite pastebėti, kad sulydyti daiktai nyksta, nes anksčiau jie jau pradėjo juos pakeisti.. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − 39 =