Šis fondas akimirksniu apibūdina mano skausmą ir atrodo toks natūralus

Aš iš tikrųjų norėčiau dėvėti pamatą, bet tik tuo atveju, jei pamatai jaučiasi nesvarūs iki taško, kad pamiršta, kad tai mano veidas ir atrodo netolimoje vietoje prie torto-y dalykų, kuriuos bandžiau naudoti 9-oje klasėje. Aš vertinu produkto gebėjimą netgi išskirti mano rožinius ir netolygų odos toną, bet rasti tą, kuris yra veiksmingas, atsižvelgiant į griežtus reikalavimus, yra sunkus. 

SUSIJĘS: šis 8 USD daro kiekvieną maniau, kad esu dėvėjęs blakstienų plėtinius

“Burberry” naujausias paleidimas “Fresh Glow Gel Stick” ($ 48; saksfifthavenue.com) yra nieko panašaus, kaip niekad anksčiau. Manau, kad dauguma klijuotinių pamatų yra neįtikėtinai pigmentuoti, taigi ir šiek tiek sunkūs. Tačiau “Burberry” vartojimas yra lengvas gelis ir jis yra suleidžiamas su vandeniu ir alavijo, kad odos būtų labai hidratuotos. Kietas dalykas apie tai, kad pigmentas vis dar yra. Tai taikoma vidutinės apimties, bet jūs galite pastatyti ją visiškai, dar kelis kartus.

Burberry Foundation
Lauren Spinelli

VIDEO: vienas iš šių $ 3 lūpų balzamas yra parduodamas kas antrą kartą visame pasaulyje

Be to, uždengdama rosacea ant mano smakro ir besikeičiančios ant mano skruostų (kuri tapo daug geresnė, kai mano dermas ištyrė mano įpročius), mano mėgstamiausia dalis apie pamatą yra rausvi apdaila. Niekada nestudijuokite fasono ventiliatoriumi, nes dabar aš suprantu, kad lengvai transportuojama, nepralaidi pakuotė.

Skirtingai nuo 48 dolerių už pop, jis kvepia kupiomis pusėmis, tačiau tai veikia kaip žavesys.