Šis “Anti-Aging Oil” yra beveik 2000 penkių žvaigždučių “Amazon” apžvalgų

Visada malonu išbandyti grožio produktus parduotuvėse, tokiose kaip “Sephora”, ar išgalvotus “Nordstrom” skaitiklius. Bet kartais formos, kurių jums tikrai reikia, yra paslėptos “Amazon”. Žinoma, mes mėgstame naudotis tinklaviete, norėdami rasti naują knygą, kurią galėsite perskaityti paplūdimyje, tačiau taip pat yra keletas naujų grožio prekių ženklų, kuriuos turi turėti jūsų radaras. Pavyzdžiui, pasinaudokite “Teddie Organics”, prekės ženklas gamina raguolių aliejų ir daugiau kaip 2000 “Amazon” vartotojų yra apsėstas.

SUSIJUSI VIDEO: Geriausi odos sugriebimo produktai kiekvienai kūno daliai

 

Kaip ir daugelis aliejų, formulė sukuria stebuklus užblokuojant drėgmę. Tačiau riešutmedžio aliejus yra žinomas, nes padeda išlaikyti odos elastingumą. Tai tik išgalvotas pasisakymas už nepriekaištingumą. Kai oda praranda savo elastingumą, kuris natūraliai ateina su amžiumi, jis nebus toks tvirtas ir įtemptas, koks buvo anksčiau. Štai kodėl jūs pradėsite matyti, kaip prakaito, raukšles ir netgi raumenys. Ir daugelis kredito tešmenų aliejaus padedant visiems trims.

Teddy Organics Rosehip Oil
Mandagumas
22 USD (iš pradžių 39 USD)

APSIPIRK DABAR

Laikydamasis odos firmos nėra vienintelis puodynų aliejaus privalumas, jis turi priešuždegiminių savybių, kurios, žinoma, padeda sumažinti odos paraudimą. Štai kodėl daugelis naudoja rudųjų akmenukų aliejų, kad sušvelnėtų spuogus, odos nudegimus ir odos ligas, tokias kaip egzema ir rosacea. O ir taip, jūs galite jį naudoti ir kaip gilų kondicionavimo procedūrą savo plaukuose.

Nuo šiol mes tikrai pasiliksime to, kas vyksta Amazonės grožio pasaulyje. Ir dabar, kad “Amazon” perka “Whole Foods”, anksčiau nei vėliau galėsime rasti daugiau ekologiškų grožio produktų svetainėje.