Šios svetainės apsipirkite “Clean Beauty” “Breeze”

Jei nepatogumų ieškant švarių grožio produktų buvo vienintelis dalykas, stabdantis jus žalia, jūsų problema yra oficialiai išspręsta. Per pastaruosius kelerius metus ekologiškų, ingredientų sąmoningų grožio produktų pasaulis gerokai padidėjo. Ne tik yra daugiau produktų ir prekių ženklų, bet yra ir visos svetainės bei programos, skirtos lengviau jas įsigyti ir ištirti, kas juose yra. Reikia pagalbos pradėti? Štai keletas turėtumėte pažymėti kaip galima greičiau.

“Think Dirty” programa

Nežinote, kokius ingredientus norite išvengti? Ši programa veikia kaip jūsų asmeninė švarios grožio enciklopedija. Viskas, ką jūs darote, yra nuskaityti grožio prekės brūkšninį kodą, o “Think Dirty” sugadina tai, ką jis pagamintas, ir pateikia informaciją apie potencialiai nuobylančias medžiagas. Kiekvienas ingredientas yra nuskaitytas remiantis “kancerogeniškumu, vystymuisi ir reprodukcijai toksiškumu ir / arba alergiškumu bei imunotoksiškumu”. Po to jam suteikiamas Dirty Meter įvertinimas, kuris svyruoja nuo 1 iki 10, arba nuo švariausio iki drąsiausio. Taip pat yra apsipirkimo komponentas, kuris suteikia jums švaresnių produktų pasiūlymų.

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”

Atgal į mūsų laimingą vietą. Mes praleidžiame tave, kai mes uždaryta! #follainbh ��: @ meagencolon

“Follain” (@shopfollain) bendrai naudojama žinia

Follainas

Ši internetinė parduotuvė ir mažmeninės prekybos parduotuvėje parduotuvė yra skirta tik tiems produktams, kurių sudėtyje nėra daugiau nei 70 odos, makiažo, kūno ir plaukų prekės. Jie atidaryti apie kiekvieną ingredientą, uždraustą jų svetainėje ir jų parduotuvėse Niujorke, Bostone ir Nantucket. Kitas komponentas, kurį mes esame didžiuliai gerbėjai, – tai odos tipo viktorina, kurioje vartotojams pateikiami klausimai, susiję su jų elgsenos ir jų naudojamų produktų elgsena. Tada jis pateikia švarių produktų pasiūlymus, kurie galėtų gerai tinka jūsų odos tipui ir jūsų įpročiai.

Gopas

Ši svetainė, kuriai vadovauja pats Gwyneth Paltrow, yra švarių grožio produktų aukso kasykla. Nuo RMS iki “Beautycounter” iki “Juice Beauty” pasirinkimas apima ingredientų sąmoningus produktus įvairiuose grožio žanruose, kurie dažnai būna gaminami iš natūralių, organinių ir toksinų turinčių formulių.

Detox rinka

Čia nėra prekės ženklo trūkumo! “Detox Market”, Kalifornijoje įsikūrusi “žalioji” grožio paskirtis, yra internetinė buvimo vieta, kuri jus nulems. Rasite labai populiarių ir šventų “žaliųjų” grožio prekių ženklų kartu su mažesnėmis, mažiau žinomomis kompanijomis, kurios gamins galingus ir efektyvius produktus, kuriuos jums patinka. Kaip ir daugelis kitų nurodytų svetainių, “Detox Market” yra neįtikėtinai atvira, apie kokius ingredientus jie neleidžia, todėl galite jaustis pasitikinčiai tuo, ką jūs įtraukiate į savo pirkinių krepšelį. 

SUSIJĘS: grožio produktai, kurie duoda atgal į žemę

Brooklynas, tavo Kredo yra beveik čia! Prisijunkite prie mūsų, kad pamatytumėte, kokie yra mūsų naujos vietos, 99 N. 6-oji gatvė tarp Wythe ave. ir Berry St. trečiadienį, balandžio 5 dieną, dieną prieš mūsų atidarymą. Būkite pasiruošę, mes turime keletą super gerų įvykių ateina jūsų kelią ��

Pasidalijama “Credo Beauty” (@credobeauty) žinia

Credo

Jei jūsų parduotuvės paskirties vieta yra puodelis arbatos, o jūs esate Niujorke, San Franciske ar Los Andžele, Credo yra jūsų atsakymas. Steigėjai pradėjo savo verslą su pažadu, kad viskas svetainėje bus “saugus, tvarus ir etiškai pagrįstas”. Tai reiškia, kad jie nepridės produkto, kurio vardas yra žalingas ingredientas, ir jo viskas yra be žiaurumo gyvūnams. Ar galite rasti kai kurių prekių ženklų? W3LL Žmonės, SW pagrindai, odos pelėda, Ilia, sulčių grožis ir Tata Harper yra tik keletas dalykų. Jei esate apsipirkę svetainėje, siūlome pradėti nuo odos priežiūros ar makiažo kategorijų – jie yra teisėti. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 + = 82