Šios spalvos keičiančios lūpdažės yra gana daug nuotaikos žiedų tavo veidui

tk
Time Inc Digital Studio; Courtesy (4)

Marianne Mychaskiw

11 d. 2017 m. @ 11:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Negali nuspręsti, kokią spalvą lūpų dažai dėvėti? Tegul lūpų dėžutė nusprendžia už tave. Kai šios formulės susiliečia su jūsų mėsa, derinys natūralaus pH ir temperatūros sukelia vieną kartą netradicinį atspalvį pereinant į persikų, koralų ar karšto rožinio svyravimus. 

“Shade-shifting” lūpų dažų koncepcija nėra baisiai nauja – mūsų fiksavimas su jais prasidėjo 90-tieji metai, kai nuotaikos lūpų dažai užpildė mūsų vietinių Claire’s lentynos, o prieš kelerius metus prekės ženklai pradėjo dėti rausvą atspalvį aktyvuojamas savo kūno šilumos. Naujausias spalvų keitimo formų derinys neapsiriboja vienkartine rožinės spalvos atspalviu ir yra įpurškiamas žvilgančiais, plastikais, odos priežiūros ingredientais ir net tikraisiais gėlėmis, laikomomis kulka. Parduokite keletą šauniausių variantų, kurie šiuo metu yra rinkoje žemiau. 

VIDEO: 6 geriausio vaistinio aprangos grožio radiniai yra mažesni nei 15 USD