Šie Tinker Bell Bashes palaikys jūsų vaikystės dvasią gyvą ir pasakišką

Jei nepatyrėte pakankamai puošniai apsirengusio vaiko, dabar jūsų galimybė turėti tokius blakstienos, kaip Tinker Bell’as, reg. House of Lashes pristatė visiškai naują 3 dalių rinkinį, įkvėptą vieno iš jūsų mėgstamų personažų iš Piteris Penas. Taip, Tink.

Kiekvienas individualus dizainas nustatė savo insopą iš Disnečo mylimo Tinker Bell (AKA, kurį jūs, kaip ir Helovinas, sukūrėte, kai jums buvo 10 metų) ir, be abejo, reikia turėti puikus blakstienas.. 

Coliukė Eyelash - 1
Iš lūpų namų leidimas

Kaip jau minėjome anksčiau, kolekcijoje yra trys skirtingi blakstienos stiliai: Niekados šalis (natūraliam atvaizdui), Just Wing It (dar dramatiškesnis), daugiasluoksnis dizainas) ir amžinai Tink (a kryželiu dizainas, kuris yra šiek tiek papildomas magiškas). 

Kiekviena blakstienų pora skamba iki maždaug 15 dolerių, o jūs netgi galite įsigyti Tinker Bell skutimosi blakstienas 10 dolerių. Tai visiškai gėlių aromatas, btw. 

Tai nėra pirmasis “Disney” grožio momentas, apie kurį neseniai išsiveržėme. Vienas grožio vlogger iš esmės padarė save į “IRL Dory” neseniai “YouTube” vaizdo įrašą, o kitas makiažo menininkas pristatė mums “Captain Jack Sparrow transformaciją, kuri bus visiškai smūgis jūsų mintis.

Coliukė Eyelash - 3
Iš lūpų namų leidimas

Pasakų gyvenimas yra vienintelis mūsų gyvenimas.