Šie želė lūpų dažai juose yra tikri gėlės

Bet kokio kito pavadinimo puošmena gali būti ne tokia saldi, o rausvos lūpdažėlės nėra gražesnė už vieną, užpildytą faktinėmis gėlėmis. Praėjusiais metais, jei kartu su likusiu internetu pasidavėme per indie prekės ženklą “Kalijumei” želė gėlių lūpų dažus, bet niekada negalėjote įstrigti savo rankų, dabar esate sėkmės. 

Įrodydamas, kad kai kurie dalykai nėra per daug geri, kad būtų tiesa, neseniai “Sassy Lips” neseniai pradėjo savo kolekciją gėlių lūpų, tik pavasarį. “Make the Moment” kolekcijoje yra šešių želių pagrindo atspalvių, kurių kiekviename mėgintuvėlyje yra ne tik tikri gėlės, bet ir aukso dribsniai. 

SUSIJUSIOS: internetas švaistuoja šias lūpas, kuriose yra faktinių gėlių 

Nors kolekcijoje yra mėlynos, geltonos ir oranžinės atspalvių, visos jos ant lūpų klima prie spyruoklinės rožinės rožinės spalvos atspalvio, kuris vienareikšmiškai tinka jums. Kalbant apie apdailą, tai yra satino su menkiausiais blizgesio šluostais, kurie nėra lipūs ar panašūs kaip blizgus. Premija: lūpų dažai yra visiškai priklausomi. Ar tikėtina, kad tikėtis kažko mažiau iš tikro sandorio? 

VIDEO: karščiausias lūpų dažų tendencijas per dešimtmečius

Kadangi gėlė iš tikrųjų yra tikra, prekės ženklo tinklalapyje siūloma laikyti žydėjimą, kai jūs poliruojate iš lūpdaukio ir rūpinatės jais suteikiant daug saulės spindulių ir vandens..

Dabar eikite pradėti savo lūpų sodą, paimdami vamzdį už kiekvieną $ 25 per sassylips.us.