Ši “Super Mario” makiažo kolekcija – tai dalykai, kuriuos gamina mūsų 8-bitų svajonės

Shu Uemura Lead
Time Inc Digital Studio; Courtesy (4)

Marianne Mychaskiw

11.07.1677 11:45

Skambinimas visiems žaidėjų merginoms: “Shu Uemura” būsimoji kolekcija padarys visas savo retro svajones didžiuotis.

Kiekvieno mėgstamiausio blakstienų curlero prekės ženklas (tai buvo mūsų geriausių grožio pirkinių nugalėtojas metai) turi labiausiai šlovingą darbų spektrą, kuris gerbia OG Super Mario žaidimą – mes kalbame prieš Mario Kart čia, tomis dienomis, kai turėsite įveikti žaidimo kasetę, kad ištaisytumėte užšalusį ekraną. Iki šiol mes matėme 6 daiktus iš 5 kosmetikos gaminių ir didžiulės traukinių spintos, išsidėsčiusios tiksliausioje 8-bitų grafikoje, kurią galėtumėte rasti ant savo konsolės. Mes ypač dalijomės prie skysto lainerio rašiklio, kurio grafinis antspaudas yra priešingoje pusėje, o veidų šešėliai ir raudonai paletė. Grafikos, išpjautos į kiekvieną kriauklę, yra tokios mielos, tu beveik nenori jų naudoti.

“Ši kolekcija yra ne tiek apie kūrimą, bet apie žaidimą. Noriu, kad žmonės galėtų žaisti su savo individualiu stiliumi”, – teigia prekės ženklo tarptautinis meno vadovas Kakuyasu Uchiide. WWD. “Aš tikrai noriu parodyti, kokia yra mūsų dvasia, mūsų DNR, mūsų kūrybiškumas. Tai vienintelis būdas suvokti, ko norėjo padaryti Uemura, siekianti susieti meną su kosmetika, susieti meną su grožiu”. Misija įvykdyta. Mes vertiname Princess Peachą didžiuojamės.

Susipažinkite su visais modeliais žemiau ir suraskite juos parduotuvėse lapkričio 1 d., Tik laiku atostogų dovanų sezonui. Nesprendžiamas, jei pasirinksite dovanoti sau per likusį jūsų draugo ratą.

VIDEO: 5 įtakingiausių vaizdo žaidimų simboliai